Wątek: Android Oreo 8.0 dla Galaxy S8 z brandem Play

Strona 1 z 28 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 271

Exclamation Android Oreo 8.0 dla Galaxy S8 z brandem Play

Witam, czy coś wiadomo w sprawie aktualizacji do najnowszej wersji androida dla galaxy s8? Kiedy to nastąpi? Wersja XEO otrzymała takową aktualizację 11.02.2018

Zanim nawalą swojego syfu do aktualizacji to minimum z 3tyg. A najpewniej na początku marca

Hardcore Player
    Zawsze możecie zrobić co kolega siwy2712 i zdjąć sobie brand operatora( za opłatą 90-95zł) i nie będzie problemów z aktualizacjami na wasze telefony

Tu jest ten temat https://forumplay.pl/showthread.php/...sung-Galaxy-S8
    Ostatnio edytowane przez XMAREKK30 ; 13-02-2018 o 20:04

Czytałem. Ale nie jestem cyferkowym onanistą Telefon działa a wiele ta cyferka przy androidzie nie wnosi. Dla mnie bardziej liczą się poprawki zabezpieczeń. A z tym Samsung leci w kulki. A Play jeszcze to wydłuża...

Hardcore Player
    To nie Samsung leci w kulki tylko Play wstrzymuje łatki. Sam napisałeś że s8 ma już łatki zabezpieczeń z lutego 2018 XEO a play pewnie z parę miesięcy w dół. Nie rozumiem tego zdania ( nie jestem cyferkowym onanistą ) ??? Czego spodziewałaś że Play udostępni łatki zaraz po XEO , to się przeliczyłeś ostro, w tej sieci tak to nie działa , wszystko jest na końcu. Chcesz mieć najnowsze poprawki zabezpieczeń na bieżąco to tylko z androidem od Samsunga XEO, bo od Play tego nie uświadczysz.

Jak masz pretensje to tylko do Play a nie do Samsunga, bo Samsung wydaje wszystko w miarę na bieżąco. Podam Ci przykład a5 2016 ma nadal łatki z Lipiec 2017 od Play a od XEO już ma ze Stycznia 2018 i kto tu jest winien tej sytuacji Samsung???

W niektórych przypadkach Samsung. Play tylko jeszcze dłużej to przeciąga. Przykład? Huawei lub Sony. Co kilka tygodni aktualizacja z poprawkami. Większość z nich ma już nawet 8 od zeszłego roku
    Nigdzie nie pisałem że S8 ma z lutego. Zaskoczę Cię. S8+ ma z listopada(!!!). I czego nie rozumiesz w zdaniu? Nie jaram się jak większość czy jest android 6,7 czy 8. Działa poprawnie to git. Gorzej jak poprawki stare i tyle.

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez mariox93 Zobacz posta
    Witam, czy coś wiadomo w sprawie aktualizacji do najnowszej wersji androida dla galaxy s8? Kiedy to nastąpi? Wersja XEO otrzymała takową aktualizację 11.02.2018
    Odniosę się do tego czyli w lutym dostaliście z listopada łatki od Samsunga ???

- - - Updated - - -

Cytat Zamieszczone przez Rybus85 Zobacz posta
    W niektórych przypadkach Samsung. Play tylko jeszcze dłużej to przeciąga. Przykład? Huawei lub Sony. Co kilka tygodni aktualizacja z poprawkami. Większość z nich ma już nawet 8 od zeszłego roku
    Nigdzie nie pisałem że S8 ma z lutego. Zaskoczę Cię. S8+ ma z listopada(!!!). I czego nie rozumiesz w zdaniu? Nie jaram się jak większość czy jest android 6,7 czy 8. Działa poprawnie to git. Gorzej jak poprawki stare i tyle.
    Ale z listopada od Play tak ??? Kolega pisał w pierwszym poście ze Samsung wydał łatki z 11.02.2018 czyli rozumiem że są z Lutego ???

Nie. Poprawki są z listopada. A koledze wyżej pewnie chodziło że 11.02.2018 zaczęła się aktualizacja Samsunga do android 8

Hardcore Player
    To w takim razie nie pozostaje Ci nic innego jak tylko czekać aż Play wyda poprawki a za jakiś czas nadejdzie OREO 8.0

Strona 1 z 28 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów