Wątek: Brak posiadanych darmowych rzeczy.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Brak posiadanych darmowych rzeczy.

Witam

Posiadam Mix Formułę i dzisiaj w nocy wygasło mi konto. Doładowałem je za 30 zł i gdy dostałem wiadomość, że konto zostało doładowane wysłałem smsa do koleżanki. I od tego momentu pojawia się problem. Konto zawsze doładowywałem za 30 zł i przychodził zawsze drugi sms, że na koncie mam 0 zł. Tym razem tak się nie stało. Sprawdzając stan konta miałem około 15 zł.
    Teraz stan konta ciągle się zmniejsza. W dodatku wszystko co miałem darmowe zniknęło. Miałem około 6 godzin darmowych rozmów do innych sieci - przepadło. Bardzo dużo niewykorzystanych MB Internetu - przepadło. Nie wiem jak teraz z smsami i dzwonieniem.
    Co mam zrobić? Będąc szczerym aktualnie nie mam czasu na chodzenie po salonach Play, bo nawet tego posta piszę na szybko.
    Za wszelką pomoc dziękuję.

Hardcore Player Awatar czesacz
    Za szybko została wykonana aktywność i nie przyznało pakietu ze względu na brak wystarczającej kwoty.
    Teraz jedynie ponowne doładowanie umożliwi korzystanie z pakietów.
    Ostatnio edytowane przez czesacz ; 13-02-2018 o 16:12

W takim razie dlaczego zabrało mi aż 15 zł? Bo to chyba jakiś żart, żeby bez powodu zabierać aż tyle.

Hardcore Player Awatar czesacz
    Pakiety są pewnie po 15PLN i przyznało jeden z nich.
    W Play24 sprawdź jaki to pakiet.

Witam,
    Piszę bo również mam ten sam problem będąc za granicą , doładowuje konto kwotą kontraktową 30 PLN miesięcznie w ostatnim tygodniu jak i dziś doładowałam dwa razy za 30 PLN i i jedyne co mam to internet a pakiet 100 min do wszystkich jak i smsy do wszystkich sieci nie działają. Jest to dla mnie bardzo uciążliwe, bo nawet nie nikt nie może się do mnie dodzwonić i też ja nie mogę ,ponadto smsy do mnie dochodzą ale ja wysłać nie mogę . Proszę o pomoc ,bo ileż można tracić pieniędzy i nic z tego nie mieć !
    Pozdrawiam

Hardcore Player Awatar m@rtin
    @Natalia1998, z jakiej oferty korzystasz ?? Taryfy dokładnie *111*49*1#

FORMUŁA MIX 30 zl

Hardcore Player Awatar m@rtin
    Zgodnie z ofertą nie można korzystać z minut i SMS w roamingu międzynarodowym. Możesz doładować mniejszą kwotą i przeznaczyć na roaming.

Pierwszy lepszy Regulamin II. pdkt 3 i 4

3. Szczegóły korzystania z usługi „Nielimitowane SMS-y/MMS-y do wszystkich sieci komórkowych”:
    3.1. W ramach usługi „Nielimitowane SMS-y/MMS-y do wszystkich sieci komórkowych” Abonent Mix III może wysyłać SMS/MMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych (nie dotyczy SMS-ów międzynarodowych, w roamingu międzynarodowym oraz na numery o podwyższonej opłacie, specjalne i audiotekstowe).

4. Szczegóły korzystania z usługi „Pakiet 100/200/300 minut do wszystkich sieci komórkowych”:
    4.1. W ramach usługi „Pakiet 100/200/300 minut do wszystkich sieci komórkowych” Abonent Mix III może wykonywać krajowe połączenia głosowe oraz wideo do wszystkich krajowych sieci komórkowych i na krajowe numery stacjonarne, realizowane z Sieci Telekomunikacyjnej
    (nie dotyczy połączeń międzynarodowych, w roamingu międzynarodowym oraz na numery o podwyższonej opłacie, specjalne i audioteksowe).

Okey, ale jestem za granicą już ponad rok cały czas mam tę samą ofertę i jakoś wcześniej mogłam dzwonić i smsować do Polski bez żadnego problemu. Poza tym roaming jest zniesiony więc dlaczego jest tak a nie inaczej ? Jest to dla mnie bardzo dziwne iż nagle nie mogę korzystać z tych dwóch opcji

- - - Updated - - -

A najbardziej zaskakuje mnie pewien fakt, że umowa powinna się skończyć w listopadzie ubiegłego roku a nadal mi ściągają wszystkie pieniądze z konta próbowałam doładowywać za mniejsze kwoty ,ale na marne ,nic się nie dało z tym zeobić musi być 30 PLN I koniec. Z tego co sprawdzałam to muszę jeszcze płacić po 30 PLN miesięcznie do Lipca , jest to dla mnie śmieszne .. bo płace i nawet nie mogę z tego korzystać. Czuje się oszukana

Moderator Hardcore Player Awatar xaviero
    @Natalia1998, do kiedy masz umowę wg Play24?
    czy umowa była kiedyś przedłużana np 2 miesiące wcześniej etc?
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów