Wątek: Debranding Samsung Galaxy S8

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 66
    Hardcore Player
    Play jeszcze nikomu nie wydał zgody na zdjęcie brand operatora Play i to raczej się nie zmieni. Ja tam wole zapłacić serwisowi i mieć spokój że będę czekał po 7 miesiecy na łatki zabezpieczeń.
    Teraz wszystko przychodzi na czas i jest gut gut

Hardcore Player Awatar Dorotea
    Ale w mojej wcześniejszej wypowiedzi nie o zgodę Play głównie chodzi tylko o odzyskanie pieniędzy, w końcu prawie 100 zł to nie jest taka mała kwota. Zresztą, w obydwu przypadkach (zgoda lub jej brak) jest podstawa do interwencji UKE, które przy właściwym uzasadnieniu skargi po prostu nakaże Play pieniądze oddać.

To bardzo nie w porządku, żeby z powodu niefrasobliwości operatora klienci byli pozbawieni aktualnych łatek bezpieczeństwa i musieli zlecać serwisowi zmianę softu i jeszcze za to płacić z własnej kieszeni, a przy okazji tracić rękojmie. Należy walczyć z tą patologią i myślę, że z pomocą UKE jest to realne.
    Ostatnio edytowane przez Dorotea ; 13-03-2018 o 14:15

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez XMAREKK30 Zobacz posta
    Play jeszcze nikomu nie wydał zgody na zdjęcie brand operatora Play i to raczej się nie zmieni. Ja tam wole zapłacić serwisowi i mieć spokój że będę czekał po 7 miesiecy na łatki zabezpieczeń.
    Teraz wszystko przychodzi na czas i jest gut gut
    Gdyby było na czas, to miałbyś teraz poprawki z dnia 5 marca 2018, czy masz takie poprawki?

Hardcore Player
    A ja zapytam się Ciebie Giaur po co Ci najnowsze łatki poprawki zabezpieczeń przecież one nie są najważniejsze według Ciebie ??? Lepsze poprawki z Luty 2018 niż czekanie 7 miesięcy od Play i tu chyba się zgodzimy Giaur co ???

Hardcore Player
    A ja zapytam się Ciebie Giaur po co Ci najnowsze łatki poprawki zabezpieczeń przecież one nie są najważniejsze według Ciebie ??? Lepsze poprawki z Luty 2018 niż czekanie 7 miesięcy od Play i tu chyba się zgodzimy Giaur co ???
    Tak, ale kiedy pozew przeciwko producentowi, on też opóźnia. Nieoficjalne buildy przygotowane przez studenta pomiędzy wykładem jednym a drugim mają nowe łatki, a wielki gigant Samsung nie potrafi tego samego? Gdzie są lepsi specjaliści? Co ty na to?

Hardcore Player
    Giaur widzę że nie bardzo śledzisz aktualizacje od Samsung bo inaczej byś nie pisał takich rzeczy jakie piszesz.Od Lipca 2017 Play nic nie wydał, gdzie w tym samym czasie Samsung wydawał łatki zabezpieczeń na bieżąco mam na myśli mój telefon, także przestań pisać o pozwie przeciwko Samsung bo to przeciwko Play powinno się pozew napisać. Play jest tym opóźniającym i nie tylko na Samsung ale na inne firmy.Gdzie byś nie wszedł na forum Play wszędzie ludzie narzekają na Play w sprawie braku aktualizacji na telefony. Dalej twierdzisz że Play tym poszkodowanym ???

Hardcore Player Awatar Dorotea
    Najbardziej poszkodowanym jest końcowy klient, czyli nabywca sprzętu. Giaur tutaj akurat ma trochę racji, bo świeże poprawki datowane na marzec 2018 r. istnieją i producenci powinni je wysyłać na urządzenia: https://source.android.com/security/bulletin/2018-03-01

Także Samsung (i inni) też mają za uszami. Ale to co wyprawia Play przechodzi wszelkie pojęcie.
    Ostatnio edytowane przez Dorotea ; 13-03-2018 o 18:36

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez Dorotea Zobacz posta
    Najbardziej poszkodowanym jest końcowy klient, czyli nabywca sprzętu. Giaur tutaj akurat ma trochę racji, bo świeże poprawki datowane na marzec 2018 r. istnieją i producenci powinni je wysyłać na urządzenia: https://source.android.com/security/bulletin/2018-03-01

Także Samsung (i inni) też mają za uszami. Ale to co wyprawia Play przechodzi wszelkie pojęcie.
    A czemu by miały nie istnieć. Helo! Poprawki Google wydaje 5 każdego miesiąca. O ile się nie mylę, to dziś jest już 13.

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez Dorotea Zobacz posta

Lepsze łatki, poprawki z Lutego br niż w tył z parę żeby tylko miesięcy od Play

Hardcore Player
    Lepsze łatki, poprawki z Lutego br niż w tył z parę żeby tylko miesięcy od Play
    A parametryzacja modemu? Nie liczy się dla ciebie? Zespół Radka ciężko nad tym pracował

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów