Wątek: Samung Galaxy A8 2018

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 45

Samung Galaxy A8 2018

Kiedy będzie dostępny telefon Samsung Galaxy A8 2018?

Hardcore Player
    Jak się skończy przedsprzedaż w sklepach

Już się skończyła tydzień temu.
    Ostatnio edytowane przez Gabriel Muzyka ; 25-01-2018 o 20:35

Hardcore Player

Samung Galaxy A8 2018

Masz racje była do 18.01.2018 ale widzę że w T-mobile jest oferta na ten telefon

(...)
    Ostatnio edytowane przez jahu ; 26-01-2018 o 08:03 Powód: Oferta konkurencji

Ciekawe kiedy w Play
    Ostatnio edytowane przez Gabriel Muzyka ; 26-01-2018 o 00:20

Hardcore Player
    Żeby nawet był po 1zł to nie wezmę w Play telefonu. Nauczka już jest

Hardcore Player
    Dlaczego? Radek wraz z zespołem świetnie parametryzuje modem w Samsungach, aktualizacje są szybkie.

Cytat Zamieszczone przez giaur Zobacz posta
    Dlaczego? Radek wraz z zespołem świetnie parametryzuje modem w Samsungach, aktualizacje są szybkie.
    Aktualizację są szybkie dobry żart są szybkie tylko wtedy kiedy taki ktoś jak ja ciśnie Play by mi je dostarczyli bo temat znam i wiem że Play tylko musi dać zgodę na wysłanie aktualizacji oprogramowania oraz łatek bezpieczeństwa a resztę robi producent ale jak już ktoś się nie upomina o aktualizację to Play już nie daję zgody także szybko działają tylko wtedy kiedy klient ich przyciśnie a powinni sami szybko działać tak jest u konkurencji

Hardcore Player
    A mi się wydaje, że Radek działa sprawniej niż konkurencja

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez giaur Zobacz posta
    Nie prowadzaj w błąd kolegi bo na a5 2016 nadal widnieje data Lipiec 2017 i ty uważasz że to są szybkie aktualizacje Giaur ??? Gratuluje Ci dobrego kawału Zaraz będzie 7 miesięcy jak Play nie wydaje łatek zabezpieczeń.
    Gabriel Muzyka zastanów się dobrze zanim weźmiesz telefon z Play bo tylko o tym jest mowa bo co do oferty samej bez telefonu jest spoko. Teraz liderem w szybkich aktualizacjach jest 1. T-mobile 2. Orange 3. Plus a na samym końcu Play także daje do myślenia. Chyba że nie zależy Ci na aktualizacjach na telefon to nie ma tematu

I jest jeszcze jedno rozwiązanie że po wyjściu z salonu Play pójdziesz do serwisu Samsung i zdejmiesz brand Play i wgrasz sobie XEO czyli ten od producenta i będziesz miał spokój. Koszt takiej usługi to 70zł bez utraty gwarancji ale zabierają Ci rękojmie którą daje Play na ten sam okres co producent czyli 24 miesiące. Ja się dowiedziałem nie dawno o tym bo jak zdejmowałem brand nikt nie powiedział mi o tym ale szczerze mówiąc nie zależy mi na tej rękojmie bo mam producenta gwarancje

- - - Updated - - -

Cytat Zamieszczone przez Łuki Zobacz posta
    Aktualizację są szybkie dobry żart są szybkie tylko wtedy kiedy taki ktoś jak ja ciśnie Play by mi je dostarczyli bo temat znam i wiem że Play tylko musi dać zgodę na wysłanie aktualizacji oprogramowania oraz łatek bezpieczeństwa a resztę robi producent ale jak już ktoś się nie upomina o aktualizację to Play już nie daję zgody także szybko działają tylko wtedy kiedy klient ich przyciśnie a powinni sami szybko działać tak jest u konkurencji
    Łapka dla Ciebie Łuki Jak tak dalej będziesz działał to może Motorola/Lenovo Cie zatrudni żebyś się nie marnował

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów