Wątek: Samung Galaxy A8 2018

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 45
    Hardcore Player
    Zakładam, że mówisz o Radku. Skąd masz informację o tym, że Radek bierze kasę za nic?

Hardcore Player
    Ja nic nie mowie a sam Radek tam nie działa tylko jakaś grupa ludzi. Ogólnie Giaur wszędzie gdzie jest temat gadasz te swoje wypociny o Radku. Nie nudzi Cie to już ??? Daj nam spokój już bo nic nie wiesz a mądrujesz jak by Radek był twoim kolegą z realu

Ferie sie zbliżają wyjedź sobie gdzieś a my sobie odpoczniemy sobie od Ciebie

Cytat Zamieszczone przez XMAREKK30 Zobacz posta
    Ja nic nie mowie a sam Radek tam nie działa tylko jakaś grupa ludzi. Ogólnie Giaur wszędzie gdzie jest temat gadasz te swoje wypociny o Radku. Nie nudzi Cie to już ??? Daj nam spokój już bo nic nie wiesz a mądrujesz jak by Radek był twoim kolegą z realu

Ferie sie zbliżają wyjedź sobie gdzieś a my sobie odpoczniemy sobie od Ciebie
    Racja

Hardcore Player
    Giaur to lubi mieszać ludziom w głowach a sam nie daje przykładu w postaci używania brandu Play

Trochę czasu już minęło. Ma ktoś jakieś info kiedy można spodziewać się tego modelu w ofercie?

Hardcore Player
    Tylko w T-mobile jest w ofercie póki co , a może jest jakaś wyłączność na parę miesięcy???
    Ostatnio edytowane przez XMAREKK30 ; 19-02-2018 o 12:33

Witam. Dzisiaj byłem w salonie zapytać o Samsunga A8 2018 kiedy dostepny w ofercie. Tak naprawde nic nie dowiedzialem sie kazali mi sprawdzać strone internetowa. Na infolini tez powiedzieli mi tyle ze w najbliższych dniach nie ma go w przyszłych dostawach.
    Pozdrawiam

Czy już ktoś wie coś wiecej ? Bo juz marzec za pasem a nadal brak Samsunga w ofercie?

Czas mija a ludzie czekają, bo średniak bardzo fajny. Czyli dalej nie wiadomo ile jeszcze mamy czekać?

Hardcore Player
    Radek musi dać zielone światło. Parametryzacja modemu, mówi wam to coś?

Uprawnienia umieszczania postów