Wątek: Samung Galaxy A8 2018

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 45
    Hardcore Player
    Przestańcie śmiać się z Radka. To przecież dobry ekspert

Hardcore Player
    Ja się nie śmieje ale twoja odpowiedź sugeruje jak byś sam się z niego śmiał ale nie oficialnie

Hardcore Player Awatar Dorotea
    Cytat Zamieszczone przez XMAREKK30 Zobacz posta
    po wyjściu z salonu Play pójdziesz do serwisu Samsung i zdejmiesz brand Play i wgrasz sobie XEO czyli ten od producenta i będziesz miał spokój. Koszt takiej usługi to 70zł bez utraty gwarancji ale zabierają Ci rękojmie którą daje Play na ten sam okres co producent czyli 24 miesiące. Ja się dowiedziałem nie dawno o tym bo jak zdejmowałem brand nikt nie powiedział mi o tym ale szczerze mówiąc nie zależy mi na tej rękojmie bo mam producenta gwarancje
    Dobrze wiedzieć, bo rękojmia jest w wielu przypadkach znacznie korzystniejsza niż gwarancja. Kolejny argument za tym, żeby u operatora brać tylko czysty abonament, a telefon kupić w normalnym sklepie.

Cytat Zamieszczone przez XMAREKK30 Zobacz posta
    Nie prowadzaj w błąd kolegi bo na a5 2016 nadal widnieje data Lipiec 2017 i ty uważasz że to są szybkie aktualizacje Giaur ??? Gratuluje Ci dobrego kawału Zaraz będzie 7 miesięcy jak Play nie wydaje łatek zabezpieczeń.
    Gabriel Muzyka zastanów się dobrze zanim weźmiesz telefon z Play bo tylko o tym jest mowa bo co do oferty samej bez telefonu jest spoko. Teraz liderem w szybkich aktualizacjach jest 1. T-mobile 2. Orange 3. Plus a na samym końcu Play także daje do myślenia. Chyba że nie zależy Ci na aktualizacjach na telefon to nie ma tematu

I jest jeszcze jedno rozwiązanie że po wyjściu z salonu Play pójdziesz do serwisu Samsung i zdejmiesz brand Play i wgrasz sobie XEO czyli ten od producenta i będziesz miał spokój. Koszt takiej usługi to 70zł bez utraty gwarancji ale zabierają Ci rękojmie którą daje Play na ten sam okres co producent czyli 24 miesiące. Ja się dowiedziałem nie dawno o tym bo jak zdejmowałem brand nikt nie powiedział mi o tym ale szczerze mówiąc nie zależy mi na tej rękojmie bo mam producenta gwarancje

- - - Updated - - -

Łapka dla Ciebie Łuki Jak tak dalej będziesz działał to może Motorola/Lenovo Cie zatrudni żebyś się nie marnował
    Dzięki za pozytywne komentarze staram się pilnować żeby Play puszczał zgodę Motoroli na udostępnienie aktualizacji łatek bezpieczeństwa zapłaciłem więc wymagam nie ma że boli już działam w kwestii Aktualizacji łatek bezpieczeństwa do Moto Z2 Play z stycznia na razie czekam na wiadomość od Motoroli a co do pracy w Lenovo/Moto mógłbym tam pracować xd
    Ostatnio edytowane przez Łuki ; 26-01-2018 o 21:41

Hardcore Player Awatar Dorotea
    @giaur
    Wiem, że lubisz sobie pożartować z Play, wszyscy znamy Twoją ciętą ironię (parametryzacja modemu i inne perełki), nie marnuj talentu na docinki i obrażanie innych.

Temat wbrew pozorom jest dość ważny. Ja właśnie odradziłam osobie z rodziny Galaxy A8 2018 od różowych mimo korzystnej ceny, jedno to soft brandowany, którego nie da się zdjąć tak, by nie być stratnym, drugie to fakt, że potem ciężko sprzedać na rynku wtórnym jak się znudzi albo będzie taka potrzeba z innych względów.

Cytat Zamieszczone przez Łuki Zobacz posta
    Dzięki za pozytywne komentarze staram się pilnować żeby Play puszczał zgodę Motoroli na udostępnienie aktualizacji łatek bezpieczeństwa zapłaciłem więc wymagam nie ma że boli już działam w kwestii Aktualizacji łatek bezpieczeństwa do Moto Z2 Play z stycznia na razie czekam na wiadomość od Motoroli a co do pracy w Lenovo/Moto mógłbym tam pracować xd
    Odwalasz kawał dobrej roboty, tylko, że robisz to za Play, a ktoś chyba tam jest odpowiedzialny za ten odcinek i pewnie bierze za to pieniądze.

Cytat Zamieszczone przez Dorotea Zobacz posta
    @giaur
    Wiem, że lubisz sobie pożartować z Play, wszyscy znamy Twoją ciętą ironię (parametryzacja modemu i inne perełki), nie marnuj talentu na docinki i obrażanie innych.

Temat wbrew pozorom jest dość ważny. Ja właśnie odradziłam osobie z rodziny Galaxy A8 2018 od różowych mimo korzystnej ceny, jedno to soft brandowany, którego nie da się zdjąć tak, by nie być stratnym, drugie to fakt, że potem ciężko sprzedać na rynku wtórnym jak się znudzi albo będzie taka potrzeba z innych względów.

Odwalasz kawał dobrej roboty, tylko, że robisz to za Play, a ktoś chyba tam jest odpowiedzialny za ten odcinek i pewnie bierze za to pieniądze.
    Racja to tylko źle świadczy o ludziach którzy za to odpowiadają bo to skandal żeby co miesiąc prosić Play o coś co powinni sami załatwiać smutna sieć fioletowy operator zatrudnia ludzi którzy mają wy****** na klientów i to nie chodzi o same Aktualizację lecz inne działy też nawalają sam się o tym przekonałem nie raz ani dwa byłem olewany no ale ja nie odpuszczam i znam temat smartfonów i systemu Android oraz Aktualizacji oprogramowania oraz łatek bezpieczeństwa lubię ten temat technologii

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    @giaur post został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu forum.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Hardcore Player
    @Łuki nie bój się. Play zatrudnia Radka, on dba o jakość brandu.

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez Dorotea Zobacz posta
    Dobrze wiedzieć, bo rękojmia jest w wielu przypadkach znacznie korzystniejsza niż gwarancja. Kolejny argument za tym, żeby u operatora brać tylko czysty abonament, a telefon kupić w normalnym sklepie.
    Nie twierdzę że tak nie jest że rękojmia nie jest czymś przydatnym ale w moim przypadku nie długo kończy się gwarancja także teraz to już bez znaczenia ale dla tych co mają nowe sztuki telefonów to ma sens. Tylko to jest rękojmia od operatora a jak jest kupowany po za salonem to tylko gwarancja producenta ale to każdy wie pewnie

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez Łuki Zobacz posta
    Racja to tylko źle świadczy o ludziach którzy za to odpowiadają bo to skandal żeby co miesiąc prosić Play o coś co powinni sami załatwiać smutna sieć fioletowy operator zatrudnia ludzi którzy mają wy****** na klientów i to nie chodzi o same Aktualizację lecz inne działy też nawalają sam się o tym przekonałem nie raz ani dwa byłem olewany no ale ja nie odpuszczam i znam temat smartfonów i systemu Android oraz Aktualizacji oprogramowania oraz łatek bezpieczeństwa lubię ten temat technologii
    Dorotea dobrze napisane ktoś bierze za to kasę i nie wypełnia tego czego jest stworzony ,i jak to mówią co tu zrobić żeby się nie narobić i o jest tego przykład. Kasa się zgadza ale towar nie mam na myśli aktualizacje lub łatki zabezpieczeń

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów