Wątek: Wymiana karty SIM

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36
    Hardcore Player
    I znów niepojęta dla mnie zagadka. Jeżeli oferta dobrze idzie to co zaproblem podrzucić partię starterów do zaprzyjaźnionego puinktu, a ja naliczyłbym dwa nie wolno pisać jakie. Koledzy po sąsiedzku.
    Ale oni nie, o coś im tam chodzi, kręcą, nigdy im nie uwierzę. A wcześniej trzeba się wyspowiadać na formularzu internetowym bo nie przyślą. Sam byłbym zainteresowany ale normalną ofertą.

Hardcore Player Awatar jerzy.zach
    Cytat Zamieszczone przez Dorotea Zobacz posta
    Sprawdza dane z dowodu i dopisuje parę cyferek z PESEL. Ale standardowo nie stosują kopert ochronnych, a dokumenty wysyłają zbiorczo raz w tygodniu więc nie wiadomo co przez ten czas się z nimi dzieje, kto ma dostęp. Czyli nie ma róży bez kolców.
    a ja mam agrest z kolcami.........

- - - Updated - - -

Cytat Zamieszczone przez bst01 Zobacz posta
    Pamiętaj tylko że mają prawo do okazania dowodu i sprawdzenia tożsamości. Nie mają prawa do kserownia dokumentów ani żądania zgód marketingowych.
    Wiarygodną odpowiedź dostałem od konsultanta Play4You na tym forum, po tym jak w moim przypadku jakiś g..niarz w 'salonie' wyrwał mi dowód z ręki i uiciekł na zaplecze.
    Życie pokazuje inne przypadki, że nic się nie zmieniło nadal kopiują dowód...

Hardcore Player Awatar Dorotea
    Krzaczki agrestu mają kolce. Od razu widać, że nie zmawiałeś nigdy a2mobile więc nie wiesz jak to wygląda.

Swoją drogą lepiej, żeby Play nie udostępniał kart przez usługi kurierskie w tak oszczędnościowych wersjach jak robi to a2mobile.
    Ostatnio edytowane przez Dorotea ; 21-01-2018 o 15:54

Proszę jak to fajnie rozwiązano w Orange.

/usunięto/

Gdzieś na blogu pisałem że Play powinien sprzedawać "czyste" startery bez numerów. Dopiero przy aktywacji wybierałoby się numer z dostępnej puli. Zresztą tak chyba robił któryś wirtualny operator, nie pamiętam nazwy. I taki "czysty" starter sprawdziłby się też w wymianie karty SIM.
    Ostatnio edytowane przez xaviero ; 23-01-2018 o 15:44 Powód: Usunięcie linku Operatora obcego.

W sieci Lyca Mobile są startery bez numerów i w momencie włożenia jej do telefonu następuje automatyczne połączenie z siecią i przypisanie numeru telefonu w ten sposób wszystkie ich startery są bez dat ważności i są zawsze aktualne.

Wymiana karty SIM

(...)

Operatorzy pod koniec zeszłego roku dostali 10 mln. nowych numerów to może Play nowe startery zrobi właśnie "puste" z wybieraniem numery przy aktywacji. https://www.spidersweb.pl/2017/12/nu...45-polska.html
    Ostatnio edytowane przez jahu ; 24-01-2018 o 22:20 Powód: Usunięcie oferty innego operatora

Czy Play planuje jakieś zmiany w sposobie wymiany kart, np. na któryś przeze mnie wspomniany, czy może ten który jest jest OK a inni operatorzy przesadzają z tymi udogodnieniami dla swoich abonentów i użytkowników.

Miesiąc zleciał. No i jak, są czynione jakieś zmiany by można było wymienić zarejestrowaną kartę bez chodzenia do salonu?

Hardcore Player
    Od dawna. Można sobie ściągnąć MagicSim i zrobić klona.

Kolejny miesiąc zleciał. W Play pojawiła się oferta digitalowa gdzie z kanapy można wybrać sobie taryfę. A czy wymiana karty SIM jest już digitalowa? Czy dalej analogowa i trzeba iść do salonu?

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów