Wątek: Nielimitowany internet za 20 zl

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Angry Nielimitowany internet za 20 zl

Jestem w mixie, nie wystarcza mi ilosc internetu wiec dokupuje nielimitowany za 20 zl. Od jakiegos czasu po tygodnu do dwoch tygodni przychodzi mi wiadomosc z play, iz internet zostal wykorzystany. Sytuacja z tego miesiaca, doladowalam kwota mix i wykorzystalam ilosc internetu, ktora mi przysluguje. Nastepnie doladowalam za 20 zl (tj. 1 stycznia) i zakupilam nielimitowane gb. Dzis (tj. 10 stycznia) przyszla wiadomosc, iz intenet zostal wykorzystany Sytuacja powtarza sie juz 3 miesiac

Hardcore Player Awatar m@rtin
    I co w tym dziwnego, że wykorzystałaś internet ? W ramach nielimitowanego internetu za 20zł do wykorzystania masz 10GB po czym następuje obniżenie prędkości do max 1Mb/s.

Hardcore Player Awatar jerzy.zach
    Cytat Zamieszczone przez Sara Dźwigał Zobacz posta
    Jestem w mixie, nie wystarcza mi ilosc internetu wiec dokupuje nielimitowany za 20 zl. Od jakiegos czasu po tygodnu do dwoch tygodni przychodzi mi wiadomosc z play, iz internet zostal wykorzystany. Sytuacja z tego miesiaca, doladowalam kwota mix i wykorzystalam ilosc internetu, ktora mi przysluguje. Nastepnie doladowalam za 20 zl (tj. 1 stycznia) i zakupilam nielimitowane gb. Dzis (tj. 10 stycznia) przyszla wiadomosc, iz intenet zostal wykorzystany Sytuacja powtarza sie juz 3 miesiac
    Wydałaś 30zł i nadal brak internetu , czas obejrzec sie wokol siebie.

Uprawnienia umieszczania postów