Wątek: Możliwość przedłużenia umowy

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Możliwość przedłużenia umowy

Witam, co prawda umowa kończy mi się dopiero w listopadzie ale na stronie play jak i play24 dostałem dzisiaj powiadomienie że mogę już przedłużyć umowę i wziąć nowy telefon, jest to możliwe ?

Moderator Hardcore Player Awatar xaviero
    Czasami jest możliwość przedłużenia umowy na 12 miesięcy przed końcem trwania umowy. Należy pamiętać że pozostały okres umowy, zostanie dołączony do nowego zobowiązania. Np umowa stara na 24 miesiące, po 12 miesiącach dokonywane jest przedłużenie umowy na 24 miesiące, czyli łącznie będzie to 36 miesięcy.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Mam identyczną sytuację - umowa kończy mi się w sierpniu a na stronie jest info o możliwości przedłużenia.
    Jeśli obecnie mam abonament 99.99 a wybrałbym nowy za 100 to z chwilą podpisania nowej faktycznie bedę płacił 100 czy bedą jeszcze jakieś niespodzianki? Na dobrą sprawę obecny telefon nie jest jeszcze spłacony a już mialbym mieć nowy?

Autoryzowany Doradca Biznesowy Player
    Napisałem na priv

podłączam się do pytania

Autoryzowany Doradca Biznesowy Player
    Napisałem na priv

Czy przy przedłużaniu abonamentu można coś ponegocjować, jak to dawniej bywało? Z tego co słyszę to raczej konsultanci niewiele mogą. W obecnym abonamencie smartfon unlimited płacę 40 zł abonamentu a teraz przy przedłużeniu stawka zaczyna się od 50 zł. Kiepskie te warunki.

Jakoś nie mogę znaleźć nic konkretnego co miałoby mnie zatrzymać w PLAY.

Ok, dzięki. Zgadza się.
    Ale! Czy chcąc mieć Tidala, skazany jestem wyłącznie na ofertę za 50 zł? Chodzi mi o to czy jakiekolwiek negocjacje wchodzą w grę, czy można mówić wyłącznie o sztywnych ofertach?

Hardcore Player Awatar czesacz
    W tej za 25PLN jest Tidal, Showmax i Play Now.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów