Wątek: Tidal a przedłużenie umowy

Strona 2 z 44 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 436
    Chciałbym przestrzec wszystkich korzystających z usługi TIDAL i przedłużających umowę, że mimo zapewnień konsultantów, Play nalicza po jakimś czasie po 20 zł za usługę. Koszą stałych klientów, więc lepiej zrezygnować i podpisać nową umowę.
    Mam w zgłoszeniu zapewnienie, że włączają mi ponownie promocyjną usługę do końca trwania umowy, po czym po półtorej miesiąca nagle dostaję na fakturze prawie 30 zł dodatkowo za niepełny i kolejny pełny miesiąc usługi.
    Oczywiście nowe zgłoszenie rozpatrywane jest przez kilkanaście dni, żeby można było kolejną podwyższoną fakturkę wystawić.

Pilnujcie dokładnie datę aktywacji usługi, bo mimo zapewnień, po podpisaniu nowej umowy bezpłatny Tidal nie jest bezpłatny.

Ja na pierwsza reklamację dostałem taką odpowiedź
    Panie,

22 grudnia 2017 roku otrzymaliśmy Pana zgłoszenie, zarejestrowane za pośrednictwem Play24. Dotyczyło ono usługi ''WiMP/Tidal - muzyczny serwis streamingowy''. Oczekiwał Pan zwrotu naliczonych opłat i zerwania umowy bez naliczenia opłaty specjalnej.

Szczegóły sprawy
    Sprawdziłam historię zmian na Pana koncie. 8 listopada 2015 roku dla numeru ********** aktywował Pan promocję ''TIDAL - serwis muzyczny bezpłatny przez 24 miesiące''.

Po 24 miesiącach, czyli 20 grudnia 2017 roku zgodnie z regulaminem promocji wyłączyliśmy
    ją i aktywowaliśmy wersję płatną za 19,99 zł miesięcznie.

Informuję, że płatna wersja serwisu muzycznego została wyłączona 22 grudnia 2017 roku. Nie zarejestrowaliśmy wcześniej dyspozycji rezygnacji z usługi. Wyjaśniam, że opłaty naliczone zostały zgodnie z regulaminem, wraz z uruchomieniem płatnej usługi ''WiMP/Tidal - muzyczny serwis streamingowy''.

Wyjaśniam, że informację jakie Pan uzyskał w poprzednim zgłoszeniu były nieprawidłowe. Przepraszam za zaistniałą sytuację.

Decyzja
    Nie mam podstaw do spełnienia Pana oczekiwań względem zwrotu poniesionych kosztów.

Podjęte działania
    W związku z nieprawidłowo przekazanymi informacjami, przyznałam Panu upust na abonament w wysokości 20 zł na okres rozliczeniowy od 20 stycznia do 19 lutego 2018 roku.

I tak dalej.....
    Oczywiście składam następna.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Autoryzowany Doradca Biznesowy Player
    Napisałem na priv

Mam tem sam problem. Przy przedłużeniu umowy zapewnienia że tidal będzie. Potwierdzenie w e-mail u. a teraz ping pong trwa już ponad miesiąc reklamacja do reklamacji po konsultacjach o konsultacjach... Ręce opadają...

Mam dokładnie to samo.
    Co robić?

Moderator Hardcore Player Awatar xaviero
    Przenoszę do działu Pomoc PLAY
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    @Michał Baran, nie pozostaje mi niestety nic innego, jak prosić Cię o zrobienie zgłoszenia na Play24. Obsługa Klienta zweryfikuje dla Ciebie sprawę.

tak wygladała weryfikacja:
    Data podpisania umowy 21.01.2017 rok (przedłużenie)

Szanowny Panie,

4 stycznia 2018 roku otrzymaliśmy Pana zgłoszenie, zarejestrowane za pośrednictwem Play24. Dotyczyło ono usługi ''WiMP/Tidal - muzyczny serwis streamingowy''. Prosił Pan o skorygowanie naliczonych opłat.

Szczegóły sprawy
    Sprawdziłam historię zmian na Pana koncie. 5 listopada 2015 roku dla numeru xxxxxxxx aktywował Pan promocję ''TIDAL - serwis muzyczny bezpłatny przez 24 miesiące''.

Po 24 miesiącach, czyli 20 grudnia 2017 roku zgodnie z regulaminem promocji wyłączyliśmy ją i aktywowaliśmy wersję płatną za 19,99 zł miesięcznie.

Nie zarejestrowaliśmy wcześniej dyspozycji rezygnacji z usługi. Wyjaśniam, że opłaty naliczone zostały zgodnie z regulaminem, wraz z uruchomieniem płatnej usługi ''WiMP/Tidal - muzyczny serwis streamingowy''.

Decyzja
    Nie mam podstaw do spełnienia Pana prośby względem skorygowania naliczonych opłat.

Pomocne informacje
    Może Pan w każdej chwili zrezygnować z płatnej usługi ''WiMP/Tidal - muzyczny serwis streamingowy''. W celu dokonania zmian, proszę o kontakt z obsługą klienta dowolnym kanałem.

Szczegółowe informacje dotyczące Pana numeru, historii połączeń oraz dostępnych usług, może Pan zobaczyć na Play24 (www.24.play.pl). Tam również skontaktuje się Pan bezpłatnie z naszą obsługą klienta i przeczyta nasze odpowiedzi na Pana zgłoszenia.

Osobiście zajmowałam się Pana sprawą. Będę wdzięczna, jeśli oceni Pan moją odpowiedź na Pana zgłoszenie. Wystarczy, że odeśle Pan odpowiedź na wiadomość SMS albo wypełni Pan ankietę na Play24.

Z poważaniem,

P4 SP. Z O. O., UL. TAŚMOWA 7, 02-677 WARSZAWA KRS 0000217207 NIP 951-21-20-077, REGON 015808609 KAPITAŁ ZAKŁADOWY 48 856 500,00 ZŁ.P4 SP. Z O. O., UL. TAŚMOWA 7, 02-677 WARSZAWA KRS 0000217207 NIP 951-21-20-077, REGON 015808609 KAPITAŁ ZAKŁADOWY 48 856 500,00 ZŁ._
    Specjalista ds. reklamacji
    Ostatnio edytowane przez Play4You ; 15-01-2018 o 08:38 Powód: dane osobowe

Wysłałem zapytanie w tej sprawie.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Dziękujemy za cierpliwość, z jakiej Taryfy korzystasz? Jeśli nie zawarłeś Aneksu w Promocji Stan nielimitowany to opłaty zostały naliczone poprawnie.
    Powinieneś również otrzymać SMSa od Play z informacją, że naliczymy opaty.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Strona 2 z 44 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów