Wątek: Tidal a przedłużenie umowy

Strona 44 z 44 PierwszyPierwszy ... 34424344
Pokaż wyniki od 431 do 436 z 436
    Słuchaj P4Y, klient pyta się co z jego zgłoszeniem z 20.02. 2018 ty odpowiadasz że zostało zamknięte, klient informuje Cię że na swoim koncie Play24 go nie widzi zadaje pytanie czy to aby nie przypadek a ty mu odpowiadasz że nie, to nie przypadek. Jak to nazwiesz?

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    Cytat Zamieszczone przez mura Zobacz posta
    Słuchaj P4Y, klient pyta się co z jego zgłoszeniem z 20.02. 2018 ty odpowiadasz że zostało zamknięte, klient informuje Cię że na swoim koncie Play24 go nie widzi zadaje pytanie czy to aby nie przypadek a ty mu odpowiadasz że nie, to nie przypadek. Jak to nazwiesz?
    Najwidoczniej nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Nie jest przypadkiem, że zgłoszenie zostało zamknięte. Natomiast ani ja, ani Ty nie posiadamy wglądu w szczegóły sprawy tego Użytkownika, więc pisanie komentarzy nie na temat jest bezcelowe. Sprawa jest wyjaśniana przez osoby posiadające wgląd w szczegóły, a Forum, jako nieoficjalny kanał Obsługi Klienta nie jest miejscem, w którym sprawa ta znajdzie swój finał. Zatem nie mam na tę chwilę nic więcej do dodania.

Cytat Zamieszczone przez Play4You2 Zobacz posta
    Najwidoczniej nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Nie jest przypadkiem, że zgłoszenie zostało zamknięte.
    Ale przecież klient nie o to pytał. Zgłoszenie zostało zamknięte, ok. ale klient pytał czy to nie celowe działanie ze strony Play, że nie widzi w ogóle tego swojego zgłoszenia ani udzielonej odpowiedzi na Play24 o to klient pytał.

@Czesacz jak widać odczytał twoją wypowiedź w taki sam sposób jak ja. Przypadek?
    Udziel teraz mi odpowiedzi w stylu, nie to nie przypadek.

UKE i UOKiK potrzebuje osób oszukanych przez PLAY'a. Link do formularza https://pue.uke.gov.pl/#/ConsumerForm

Hardcore Player
    ykaj a gdzie drugi link - do UOKiK

No i linki do tych rozpowszechnianych przez Ciebie informacji ? Jak tak podejmujesz decyzje jak podajesz informacje, to sugeruję większe zaangażowanie i koncentrację. Przy podejmowaniu czynności trudniejszych.

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Brak nowych wpisów w wątku.
    Temat zamykam.

W razie problemów lub dodatkowych pytań, prosimy o PW do Moderatorów: Jahu lub Xaviero wątek zostanie ponownie otwarty.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Strona 44 z 44 PierwszyPierwszy ... 34424344

Uprawnienia umieszczania postów