Wątek: Tidal a przedłużenie umowy

Strona 31 z 31 PierwszyPierwszy ... 21293031
Pokaż wyniki od 301 do 305 z 305
    Toms1234
    A możesz uchylić rąbka tajemnicy w sprawie Tidala (jak tą sprawę załatwiono ? )

@Play4You
    Wspaniale ..obsługa reklamacyjna pisze cały czas to samo i nie odpowiada na pytania .
    Może Play4You wypowie się co sądzić o takim emailu z 2015 roku ?

"Drogi Użytkowniku,
    Potwierdzamy zawarcie umowy o świadczenie usługi TIDAL - Nielimitowana muzyka za darmo w Play! na zasadach określonych w załączonym regulaminie usługi.
    Link do pobrania aplikacji wysłaliśmy do Ciebie SMS-em.
    Przydatne informacje o usłudze znajdziesz na stronie www.uslugi.play.pl.
    Przypominamy, że udzielona przez Ciebie zgoda na rozpoczęcie świadczenia usługi przed upływem terminu na odstąpienie od umowy powoduje utratę prawa do odstąpienia od umowy (z chwilą aktywacji usługi); możesz jednak wypowiedzieć umowę w dowolnym momencie.
    Po bezpłatnym okresie promocyjnym opłata za usługę wynosi 0.00 PLN miesięcznie.

Pozdrawiamy
    Zespół PLAY "

Potwierdzenie zawarcia UMOWY !!!

@logan - jeżeli się nie zgadzasz z odpowiedzią na reklamacje zawsze możesz się od niej odwołać. Jeżeli wyczerpano drogę postępowania reklamacyjnego to na końcu pisma masz napisane co dalej możesz zrobić w takiej sprawie.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Witam, miałem podobną do Was sytuację tylko napisałem w innym wątku, to co napisaliście było bardzo pomocne. Dostałem dzisiaj odpowiedź telefoniczną na moje zgłoszenie, nie przedłużono mi Tidala ale dostałem rekompensatę finansową, 6 miesięcy po 20 zł która mnie satysfakcjonuje. Potwierdzenie już widnieje na play24. Bardzo miło i profesjonalnie. Życzę Wam wszystkim także pozytywnego rozpatrzenia zgłoszeń. Pozdrawiam

No to faktycznie choć coś w twojej sprawie zrobili....

Strona 31 z 31 PierwszyPierwszy ... 21293031

Uprawnienia umieszczania postów