Wątek: Publiczne IP statyczne bądz dynamiczne

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Publiczne IP statyczne bądz dynamiczne

Witam

Czy w 4G LTE w Playu jest możliwość otrzymania publicznego ip może być dynamiczne potrzebuję to do podglądu kamer poprzez interent

pozdrawiam

Hardcore Player
    / znalazłem coś takiego:
    cytata: Publiczny adres IP nie jest wymagany w przypadku potrzeb monitoringu, kontroli lub zdalnego sterowania dowolnym urzadzeniem w odległej sieci, do tego celu wystarczą dwie instancje aplikacji nRouter lub urządzenia nRouter dostępne w naszej ofercie.
    W razie zainteresowania link na prv bo tu nie można.

Hardcore Player
    I znowu coś znalazłem:
    Monitoring CCTV: Dla osób nieposiadających stałego adresu IP a monitorujących swoje inicjatywy poprzez instalacje kamer CCTV stworzyliśmy produkt, który pozwoli ominąć ograniczenia wynikające z Neostrady, internetu LTE i innych usług nie posiadających stałego publicznego adresu. Za pośrednictwem naszych struktur istnieje możliwość połączenia dwóch odległych punktów lub też stworzenie wirtualnej sieci między obiektami. Nie pobieramy opłat za konsultację i wdrożenie struktury , opłata ma charakter subskrypcji usługi a jej ceny zaczynają się od 30 zł.
    O szczegóły proszę pytać handlowców: info@().pl

Okazuje się że są takie produkty, niestety płatne.

ale jak nie mają w sieci PLAY puli adresów IPv4 to niech przejdą na IPv6 i problem sie rozwiąże sam

Sam sobie tez jestes w stanie za darmo zrobic taka usluge

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Hardcore Player
    How to ?

Na nazwie kupilem na poczatku miesiaca serwer vps za 15zl za rok z okazji 20tych urodzin. Wystarczyc na nim postawic i masz a jakbys chcial ode mnie vpn albo mial jakis problem to zapraszam na priv

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez bst01 Zobacz posta
    / znalazłem coś takiego:
    cytata: Publiczny adres IP nie jest wymagany w przypadku potrzeb monitoringu, kontroli lub zdalnego sterowania dowolnym urzadzeniem w odległej sieci, do tego celu wystarczą dwie instancje aplikacji nRouter lub urządzenia nRouter dostępne w naszej ofercie.
    W razie zainteresowania link na prv bo tu nie można.
    Ruter sruter, postawili vpn albo proxy u siebie i przez niego kierują cały ruch.
    Ostatnio edytowane przez giaur ; 30-12-2017 o 20:40

Hardcore Player
    Reasumując: do nazwy domeny można odwołać się zawsze przez http, natomiast stałego zewnętrznego adresu IP opertorzy nie rozdają abonentom. Dodatkowo w Play działa firewall który blokuje wszelki ruch przychodzący z zewnątrz, nie inicjowany przez klienta (ma to swoje dobre strony). Jedno i drugie: własna domena jak i dzierżawa zewnętrznego adresu IP kosztuje i nic się na to nie poradzi.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów