Wątek: Formuła unlimited ????

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Formuła unlimited ????

Witam , zmieniłem oferte z play na karte nielimitowane rozmowy i sms w play na FORMUŁA UNLIMITED w wesji 30 dniowej z 6 gb interntem . I tu mam pytanie : Minął miesiąc , nie doładowałem i zablokowało mi konto . Doładowałem dziś po 5 dniach blokady za 30 zł i mam na koncie 45 zł i co zrobić bym dalej miał aktywne połączenia do wszystkich oraz internet ? A co jak pobierze mi 25 zł za kilka dni a zablokują mi znów konto czy aktywuje mi się wtedy znów wszystko na 30 dni ?
    Ostatnio edytowane przez Miłosz Wajda ; 22-12-2017 o 16:54

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez Miłosz Wajda Zobacz posta
    Witam , zmieniłem oferte z play na karte nielimitowane rozmowy i sms w play na FORMUŁA UNLIMITED w wesji 30 dniowej z 6 gb interntem
    Nieprawda. Zmieniłeś taryfę z "Play na kartę" na "Formuła Play na kartę" oraz aktywowałeś cykliczny, 30-dniowy pakiet o nazwie "Formuła Unlimited".

Formuła Unlimited jest dodatkową usługą (pakietem) do Twojej podstawowej taryfy "Formuła Play na kartę". Po prostu włącz ten pakiet. ważność konta wynosi 50 dni od ostatniego doładowania kwota 5-99 zł i musisz tego pilnować. To biegnie CAŁKOWICIE NIEZALEŻNIE od 30-dniowej ważności pakietu, na który z kolei musisz zapewnić środki.

Nie zapomnij włączyć Stanu Darmowego kodem *188# - dzięki niemu nawet bez aktywnego pakietu Unlimited (a zatem i bez abonamentu żadnego) będziesz miał darmowe rozmowy i SMSy do Play.
    Ostatnio edytowane przez sdd ; 22-12-2017 o 18:14

Podepnę się pod temat.
    Czy jest możliwość zrezygnowania z bezpiecznego internetu do 5 zł w formule play na kartę unlimited ?
    Licznik działa niby do 5 zł przy stawce 2 gr za 100 kB co daje koszt 5 zł za około 250MB, to trochę przydużo jest za net.
    zdecydowanie lepij by było aby po wykorzystanych standartowych 6 GB z taryfy działał odrazu lejek a ja bym sam decydował czy np. uruchomić któryś z pakietów internetowych tej taryfy.

Mod Hardcore Player Awatar xaviero
    Nie ma takiej możliwości.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Hardcore Player
    A czy nie jest tak, że właśnie po wykorzystaniu 6 GB z taryfy włącza się lejek? A Bezpieczny Internet działa dopiero, gdy skończy się 30 dniowy okres wazności pakietu i nie zostanie od przedłużony?

Hardcore Player
    @ fabek: na to wpadliśmy z 3 lata temu (o ile była już wtedy ta formuła ) no ale operator wymyślił sobie taki składnik ponieważ 25 zet wydawało mu sie wtedy za tanio
    ps. a głupio mu było proponować ten pakiet za 30 ponieważ konkurencja miała lepsze.
    Ostatnio edytowane przez bst01 ; 11-01-2018 o 15:02

No to chyba lepsza oferta to RBM energy za 30 zeta miesięcznie netu ponad dwa razy więcej jak w formule unlimited plus dodatkowo SMS-y.

Hardcore Player Awatar czesacz
    MMSy

Przepraszam mały błędzik - dodatkowo MMS-y (SMS-y są oczywiście w pakiecie).

Czyli formuła obejmuje czy nie obejmuje nielimitowanych mms'ów w sieci i poza sieć?
    Jak z połączeniami na stacjonarki?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów