Wątek: Jak napisac zgłoszenie by konsultant zrozumiał treść?

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
    Cytat Zamieszczone przez ujawniacz prawdy Zobacz posta
    Odpowiedź w mojej ocenie była na podobny temat ale nie odpowiadała wprost na zadany problem.
    Miałeś pecha, bo nie było akurat przygotowanego szablonu z odpowiedzią na Twoje pytanie więc pod Ctrl+V poszło to, co było najbardziej podobne

A na poważnie - co nieco wiem jak to wygląda "od środka". Konsultant z działu reklamacyjnego ma do wyrobienia dzienny limit odpowiedzi na zgłoszenia i cóż... mówiąc po ludzku nie ma czasu w zagłębianie się w konkretny, indywidualny przypadek Klienta tylko właśnie podpiera się szablonami, które bardzo przyspieszają udzielanie odpowiedzi. Smutne to, ale prawdziwe... :/

Hardcore Player
    Możesz wkleić pytanie i odpowiedź na zgłoszenie ? Może tak dojdziemy o co chodzi i przełożymy z playowego na nasze

Mam czasami wrazenie ze zgloszeniami zajmuja sie ludzie z zakladu pracy chronionej PFRON.

Najprosciej zamknac zgloszenie. Bez rozpatrzenia.

180692607

Przepraszam za zaistniałą sytuację, możesz jeszcze raz dokładnie opisać sytuację i przekazać mi numer nowego zgłoszenia.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Cytat Zamieszczone przez Play4You Zobacz posta
    Przepraszam za zaistniałą sytuację, możesz jeszcze raz dokładnie opisać sytuację i przekazać mi numer nowego zgłoszenia.
    Dlaczego przepraszasz? To nie Twoja wina przeciez. Ktos kto je otworzyl najzwyczajniej nie rozumie o co chodzi a jak ma presje czasowa jak powyzej pisze @Maja.T to nic dziwnego.

Ja podejrzewam raczej ze winny jest operator szwajcarski puszczajacy ruch przez jakies dziwne bramki gsm lub voip i podejrzewam ze to system antyfraudowy play wycina.

Postaram sie to drobiazgowo rozpisac.

To czekam na numer zgłoszenia
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Cytat Zamieszczone przez Play4You Zobacz posta
    To czekam na numer zgłoszenia
    Prosze bardzo. Numer 180911015

Jezeli masz kogos kto potrafi czytac ze zrozumieniem a nie szuka gotowych odpowiedzi w skrypcie a potem kopiuj wklej. Bylbym wdzieczny.
    Ostatnio edytowane przez lorafen ; 15-12-2017 o 10:37

Dziękuję, przekazałem je do weryfikacji.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Również potwierdzam, obsługa Play ma jakieś problemy z logicznym wyjaśnieniem zgłoszenia już nie pierwszy raz podaje konkretne informacje a konsultant w zwrotnej wiadomości pyta mnie o to samo tylko jaki to ma sens bo klient jak i sieć Play jest na tym stratna marketingowo jak i ekonomicznie.

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Brak nowych wpisów w wątku.
    Temat zamykam.

W razie problemów lub dodatkowych pytań, prosimy o PW do Moderatorów: Jahu lub Xaviero wątek zostanie ponownie otwarty.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów