Wątek: Brak internetu po doladowaniu - dziwne SMS-y

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Angry Brak internetu po doladowaniu - dziwne SMS-y

Witam,

Dzis rano aktywowalem za 49zł pakiet : Miesiąc bez limitu GB

O godz 9:00 dostaje potwierdzenie : Aktywowano usluge Internet bez limitu GB. Ciesz sie nielimitowanym internetem przez 30 dni. Szczegoly na play.pl

Natomiast o godz 9:11 dostaje takie info : Usluga Internet bez limitu GB przez miesiac zostala wylaczona. Aby korzystac dalej aktywuj ponownie i wpisz kod *111*792*1#. Szczegoly na www.play.pl

No k...rcze zaplacilem za 49 zł i nie mam dostepu do Neta. Pomocy.

dodam, ze status na PLAY24 jest taki :

Miesiąc bez limitu GB 49,00 zł
    włączony
    (możesz jeszcze włączyć 0)
    Ostatnio edytowane przez bartaso77 ; 07-12-2017 o 09:26

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Przenoszę do działu pomoc play.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    Witaj. Niestety nie mam wglądu w konta Klientów i nie jestem w stanie sprawdzić statusu usługi. Zgłoś to proszę Obsłudze Klienta, która będzie mogła zweryfikować sprawę.

Ja też niestety nie mam wglądu w konta Klientów i nie jestem w stanie sprawdzić statusu usługi - tyle, że to jest nieistotne, zwłaszcza że @bartaso77 podał status tej usługi.

Od wczoraj dzieją się szopki w systemach Play i zapisałbym ze 3 strony tutaj jeśli miałbym wszystkie te problemy dokładnie opisać.

Generalnie od kilku miesięcy z tygodnia na tydzień systemy działają coraz gorzej lub coraz częściej nie działają i usterki trwają coraz dłużej.

Ale spokojnie: w Play nie ma żadnej awarii, bo w Play nigdy nie ma awarii, więc teraz też nie może być.

Zresztą - żeby nie być gołosłownym - niech @P4Y2 lub @P4Y potwierdzą, że nie wiedzą nic o awarii.

To są jakies jaja. Własnie moja sprawa założona na PLAY24 została rozwiazana, poneważ. Wszystko jet ok, usluga jest u mnie wlaczona i tyle. Chyba, bedzie trzeba opisac to wszystko w social mediach, to sie może dział PR ruszy do roboty. Jak internetu nie bylo, tak nie ma. Są jeszcze jakies mozliwe rozwiązania ?

Mod Hardcore Player Awatar xaviero
    Brak nowych wpisów w wątku.
    Temat zamykam.

W razie problemów lub dodatkowych pytań, prosimy o PW do Moderatorów: Jahu lub Xaviero wątek zostanie ponownie otwarty.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Uprawnienia umieszczania postów