Wątek: Budowa nadajniku

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Budowa nadajniku

Budowa jest w miejscowości Kikorze (zachodniopomorskie)
    Jestem posiadaczem sieci play na abonament 3 km dalej w Gminie osina czyli podlegają kikorze owej "Osina"
    Zasięg jest z play znikomy albo niestabilny a o LTE tylko można marzyć..
    Jest możliwość aby z owej anteny zwiększyć zasięg w południowa stronę? Jeśli tak to gdzie to Można zgłosić?

Player
    Jeżeli powstaje maszt własny w tej miejscowości, to trzeba po prostu będzie się przemęczyć i czekać na uruchomienie nadajnika. Zapewne odbierasz zasięg z Nowogardu lub Goleniowa, bo stacja w Glewicach także jeszcze nie jest aktywna.

Cytat Zamieszczone przez Młody Zobacz posta
    Jeżeli powstaje maszt własny w tej miejscowości, to trzeba po prostu będzie się przemęczyć i czekać na uruchomienie nadajnika. Zapewne odbierasz zasięg z Nowogardu lub Goleniowa, bo stacja w Glewicach także jeszcze nie jest aktywna.
    Aktywna jest tu masz http://beta.btsearch.pl/
    Wiec to śmieszne sieć LTE gdzie mieszka z 50 osób a miejscowości gdzie jest koło 1000

Player
    To jest wykaz pozwoleń - nie wykaz aktywnych nadajników. Na mapie zasięgu Play, wybierając zasięg wewnątrz - zasięgu nie ma, więc stacja raczej nie aktywna.

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    @Młody jest też wykaz aktywnych nadajników, których działanie zostało zweryfikowane ale wiadomo, że nie są one kompletne.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Player
    Wiem o tym, że jest osobna zidentyfikowana baza, ale użytkownik opierał się na bazie UKE, to odpowiedziałem, że jest to wykaz pozwoleń.

Player
    Opierają się także na bazie prowadzonej przez UKE (nie pozwoleniach radiowych).
    Wykaz pozwoleń to wykaz pozwoleń, a zweryfikowane nadajniki to co innego. Poza tym pamiętaj, że mapa zasięgu operatora też nie musi być aktualna - są operatorzy, którzy ją aktualizują raz na rok. W Play nie jest z tym źle, ale nie zmienia to faktu że aktualizacja może zająć kilka tygodni.
    Ostatnio edytowane przez kuba_bed ; 06-12-2017 o 21:20

A najlepsze jest to że w "Osina" w samym centrum gminy istnieje czarna dziura gdzie zasięgu wogole nie ma (uf dobrze ze tam mój dom nie stoi... Trochę żałosna sprawa play now nie działa.. Bo słaby zasięg a co mi po operatorze i zmiany sieci na play plus gdzie jeszcze Wolniejszy przesył danych po za tym play powinien budować swą infrastruktury i walczyć o użytkownika niż mówić a niech państwo zmieni sobie w telefonie na zasięg innej sieci to tym pokazuje się do kogo należy przejść..
    Cóż mam nadzieję że ta stacja która jest w małej wiosce 3km stąd coś zmieni

Operator chce stawiać BTS-y ale często jest tak https://www.jablonka.info/index.php/...tak-antena-nie

Hardcore Player
    " Czy podczas wiatrów nie przewróci się i nie wyrządzi nam krzywdy?" - trzeba dbać o dietę albo zażywać środki przeciw wzdęciom.

Parę osób umrze, bo nie będzie z czego wezwać pomocy, to chłopstwo zmądrzeje i zezwoli na anteny.

Zresztą - zazwyczaj w takich sytuacjach chodzi o politykę i pieniądze.
    Ostatnio edytowane przez sdd ; 07-12-2017 o 13:06

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów