Wątek: Budowa nadajniku

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
    Player
    Nie zmądrzeje dopóki nie będzie to ktoś bliski Mnie ciekawi jak rozwinie się kwestia budowy kolejnej stacji Play u mnie w gminie, bo coś okoliczne spoleczeństwo podobno zaczęło się burzyć - oby im niewiele z tego wyszło

Hardcore Player
    Wybory samorządowe za niespelna rok. Jest okazja do wypromowania sie. Oszolomstwo bedzie szalec. Nikt nie rozumie, ze lepiej gdy stacji bazowej bedzie wiecej, to mniejsza moc wystarczy...

Tak sobie patrze, Wojt Gminy Marianowo wydal decyzje odmowna - Obwieszczenie o wydaniu decyzji odmawiającej ustalenia lokalizacji inwestycji celu publicznego dla inwestycji polegającej na budowie stacji bazowej telefonii komórkowej operatora P4 "Play" na działce nr ewid. 29/2 obręb Marianowo gm. Marianowo

Tutaj dokument. http://bip.marianowo.pl/pliki/marian...26_09_2017.pdf

Widze, ze Play sie nie odwoluje do SKO.

Co Waszym zdaniem pozwala na cos takiego?

Player
    Kolejny przykład patologii braku planu miejscowego... Welcome to Poland <3 Miał kaprys to nie dał pozytywnej decyzji. Z tego tekstu nic nie wynika, bo nie ma żadnej podstawy uzasadniającej brak wydania takiej decyzji.

Jakos nie dostałem odpowiedzi..
    Gdzie mogę zgłosić aby zwiększyli zasięg w stronę północy albo co zrobić aby uczynyli

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów