Wątek: Wifi calling przestał działać

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 88

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post

Wifi calling przestał działać

Witam od dłuższego czasu używałem tej usługi na samsungu j5 2017 i wszystko było dobrze niestety od jakiegoś tygodnia usługa mi się nie włącza reset telefonu i włączanie i wyłączanie usługi w ustawieniach nawet wysłąłem sms aktuwacyjny dla pweności i nic to nie dało. posiadam karte prepeid a telefon jest z wolnego rynka ale wszystko działało tak jak trzebo

2. BEST_ANSWER_PLACEHOLDER
    Witaj, zgodnie z regulaminem z usługi mogą korzystać klienci, którzy zakupili urządzenia w Play, operator nie gwarantuje poprawnego działania usługi na urządzeniach z wolnego rynku. Czy usługa jest dostępna w Twojej taryfie?
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Cytat Zamieszczone przez Play4You Zobacz posta
    Witaj, zgodnie z regulaminem z usługi mogą korzystać klienci, którzy zakupili urządzenia w Play, operator nie gwarantuje poprawnego działania usługi na urządzeniach z wolnego rynku. Czy usługa jest dostępna w Twojej taryfie?
    Play na Kartę odNOWA przez kilka miesięcy działało bez problemu

Jasne, ja kupiłem S8 z Play gdzie usługa w mojej taryfie jest dostępna i od 4 dni nikt nie potrafi mi tego uruchomić z obsługi klienta, ciągle jest w fazie aktywacji i nie działa.

Potwierdzam, to nie jest przez jego telefon u mnie też się nie włącza wifi calling.

W takim razie proszę o zarejestrowanie zgłoszenia, sprawdzimy co jest tego przyczyną.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Odpowiedź na zgłoszenie że nie mogło mi działać i nie będzie jak nie mam telefonu z play taka piękna . Kocham Was <3
    Ostatnio edytowane przez dominix13 ; 30-11-2017 o 11:26

@dominix13 - tak jak pisałam wyżej, zgodnie z regulaminem urządzenie powinno być zakupione w Play. Jeżeli nie zgadzasz się z rozwiązaniem zgłoszenia to możesz zarejestrować nowe i podać mi jego numer - sprawa zostanie ponownie zweryfikowana.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Zgloszenie nr 180825560 poprosze o wlaczenie Wifi Calling. Iphone 6s plus wolny rynek.

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    Dziękuję za numer zgłoszenia. Przekazałem je do realizacji. Poczekaj proszę na odpowiedź.

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów