Wątek: Wifi calling przestał działać

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 88
    Cytat Zamieszczone przez Play4You2 Zobacz posta
    @lorafen, z tego co widzę, Twoje zgłoszenie wciąż jest w trakcie realizacji. Proponuję zatem uzbroić się w cierpliwość i poczekać za odpowiedzią.
    Niby tak, ale minęło już ponad 24 godziny i dalej nie działa, nie przyszedł tez żaden SMS. Konsultant Bok niby włącza aktywacje, czyżby błędy platformy?

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    @lorafen, Obsługa Klienta przede wszystkim spróbuje się z Tobą skontaktować celem poinformowania o rozwiązaniu Twojego zgłoszenia. Proszę zatem o cierpliwość.

Trafia mnie powoli nie szlag ale zwatpienie.

Nie wiem. Przed chwila zadzwonila do mnie obsluga 790 500 500 w sprawie wlaczenia Wifi Calling na niebrandowanym Iphone.

Wyjasniono mi ze to nie bedzie wlaczuone bo nie da sie. Nie ma czegos takiego jak dzialajace Wifi Calling na telefonie kupionym poza play.

Co na to tutejsi konsultanci? Znowu mam czekac cierpliwie? Przeciez to jest zenujace.

Ja rozumiem ze ktos moze byc niedoksztalcony i na info linii nie wiedziec....

Rece opadaja.

Cytat Zamieszczone przez Play4You2 Zobacz posta
    @lorafen, Obsługa Klienta przede wszystkim spróbuje się z Tobą skontaktować celem poinformowania o rozwiązaniu Twojego zgłoszenia. Proszę zatem o cierpliwość.
    Cierpliwosc jak cierpliwosc ale to co mowia Wasi konsultanci to Bareja i groteska.

W sktrocie - nie wlaczymy bo sie nie da. Kup Pan telefonm w Play. To nieprawda ze ma prawo dzialac na niebrandowanym. Nie dziala u nikogo ( sic!) nie dzialalo i dzialac nie bedzie.

Ciekawe jak mozecie to skomentowac...
    Ostatnio edytowane przez jahu ; 15-12-2017 o 11:04 Powód: Połączenie postów z uwagi na połączenie wątków

Witaj, WiFi calling oczywiście działa na iPhone.
    Kiedy została do niego włożona karta Play? Kiedy włączyłeś opcję rozmów przez WiFi w ustawieniach telefonu?

Twoje zgłoszenie 180825560 jest w trakcie weryfikacji.

- - - Updated - - -

Napisz mi proszę jeszcze z jakiej Taryf korzystasz.
    Ostatnio edytowane przez jahu ; 15-12-2017 o 11:04 Powód: Połączenie postów z uwagi na połączenie wątków
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Od 3 dni proboje to wlaczyc. Dzis mila Pani z 790 500 500 dzwoni do mnie i mi mowi - ze nie bede mial aktywnej bo nie mam telefonu w Play. Na uwage ze podobno na niebrandowanym telefonie Iphone 6s Plus sie da wlaczyc mowi - tylko Iphone kupione w Play. W zgloszeniu z wczoraj dalem IMEI, konsultanci wlaczali 3 razy.

Pani ktora ze mna rozmawiala powiedziala ze nie da sie i nie bo nie bo telefon nie kupiony w Play.

Nie dziala bo podobno nie bo nie. Jak powiedzialem ze wedlug konsultantow z forumplay.pl ma prawo dzialac na niebrandowanym - komentarz ze to nie jest prawda. Kto tutaj nie ma racji?

Zrobilem zgloszenie Numer zgłoszenia: 180914523

Ludzie maja telefony niebrandowane i im playowe Vowifi dziala. Kto tutaj probuje wk...wic klienta i wyslac go do konkurencji? Obsluga 790 500 500 czy moze Wy macie nieaktualne informacje i z jakichs powodow obecnie nie wlacza sie Wifi Calling dla telefonow kupionych poza Play.

Czy mozecie przekazac to zgloszenie do kogos kto mysli a nie recytuje mi jakies formulki ze skryptu ?

Jestem strasznie zirytowany.
    Ostatnio edytowane przez lorafen ; 15-12-2017 o 11:07

iPhone jest wyjątkiem tutaj WiFi calling działa bez brandingu.
    Z jakiej Taryfy korzystasz?
    Ostatnio edytowane przez Play4You ; 15-12-2017 o 11:08
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Cytat Zamieszczone przez Play4You Zobacz posta
    iPhone jest wyjątkiem tutaj WiFi calling działa bez brandingu.
    Z jakiej Taryfy korzystasz?
    Dlaczego wiec konsultant opowiada bzdury i upiera sie ze nie bedzie wlaczenia ?

Stary Fresh ze zbieraniem minut, ale mam drugi numer gdzie wlaczylem roczna waznosc konta. W zgloszeniu sa dane.
    Ostatnio edytowane przez lorafen ; 15-12-2017 o 11:11

Przepraszam za przekazanie błędnych informacji.
    Na Play Fresh usługa nie działa http://promocje.play.pl/wificalling/
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

To wlasnie jest rozwiazanie. System widzi Fresha i nie aktywuje. Bo konsultant wlaczajac dla Play Rok waznosci konta - sms przyszedl natychmiast.

Czy jest jakas taryfa ze starym zbieraj minuty w ktorej to dziala? Czy daloby sie zmigrowac do tej taryfy i w drodze reklamacji zachowac zbieraj minuty?

Przy zmianie Taryfy tracisz pakiet zbieraj minuty, i nie ma możliwości jego przywrócenia. Jest to opisane w Regulaminie Migracji.
    Listę Taryf obsługujących WiFi Calling znajdziesz na naszej stronie internetowej.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów