Wątek: Wifi calling przestał działać

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 88
    Tak uprzedzajac - czytalem regulamin i nie rozumiem podstaw braku supportu dla niebrandowanych telefonow. Dodatkowo - jest sobie taka stronka http://wificalling-volte.pl/ gdzie widac, ktore telefony obsluguja u kogo...

Co pewnie moze zaskakiwac - ludzie z Telepolis donosza, ze na Xiaomi REdmi 4X maja dla niektorych karet VOLTE.

Jak zapytam oficjalnie to - nie mamy takich informacji, prawda? Trwaja testy chyba, ale z pewnoscia nic o nich nie wiecie. Co mnie nie dziwi -w korpo przeplyw informacji jest jaki jest.

Cytat Zamieszczone przez lorafen Zobacz posta
    Co pewnie moze zaskakiwac - ludzie z Telepolis donosza, ze na Xiaomi REdmi 4X maja dla niektorych karet VOLTE.
    Przestań powielać bzdury!

Mój post ze zmienioną etykietą miał pokazać jak łatwo można spreparować w Xiaomi dowód na VoLTE. Jesteś jedyną osobą, którą tego nie zrozumiała.

Cytat Zamieszczone przez Pijo Zobacz posta
    Przestań powielać bzdury!

Mój post ze zmienioną etykietą miał pokazać jak łatwo można spreparować w Xiaomi dowód na VoLTE. Jesteś jedyną osobą, którą tego nie zrozumiała.
    No i ? Szybko po lebkach przeczytalem, zdarza sie.

Co mnie bardziej interesuje -czy Play pozwala na Vowifi na niebrandowanym iphone 6splus. Dzis dzwonilem na 790 500 500 i mnie zapewniano, ze bez problemu dziala na niebrandowanym , tylko oni musza wlaczyc.

No i wlaczono. No ale nie dziala.

Nie wiem w koncu. Bo na 790 500 500 zapewniano mnie wielokrotnie np. ze formula stacjonarna dziala tylko na macierzystym play. A dziala tez w roamingu krajowym.

A jaki komunikat aktualnie otrzymujesz? W przypadku iPhone nie musi być to aparat zakupiony w Play.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Otrzymuje komunikat : Aby pozwolic na rozmowy przez Wi-Fi na tym koncie, skontaktuj sie z Play.

Ile czasu minęło od kontaktu z Obsługą Klienta?
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Ponad 8 godzin.

Próbowałeś następujących kroków?

- na włączonym telefonie należy wyjąć kartę SIM

- ponownie włożyć do telefonu kartę SIM

- odczekać chwile aż telefon zaloguje się do sieci PLAY

- zaktywować ponownie suwak Rozmowy przez Wi-Fi
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Telefon znajduje sie w sieci Swisscom, 1200km od najblizszego eNodeB Play czy partnera roamingu krajowego.

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    @lorafen, z tego co widzę, Twoje zgłoszenie wciąż jest w trakcie realizacji. Proponuję zatem uzbroić się w cierpliwość i poczekać za odpowiedzią.

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów