Wątek: Wifi calling przestał działać

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 88

Wifi calling przestał działać

Witam od dłuższego czasu używałem tej usługi na samsungu j5 2017 i wszystko było dobrze niestety od jakiegoś tygodnia usługa mi się nie włącza reset telefonu i włączanie i wyłączanie usługi w ustawieniach nawet wysłąłem sms aktuwacyjny dla pweności i nic to nie dało. posiadam karte prepeid a telefon jest z wolnego rynka ale wszystko działało tak jak trzebo

Witaj, zgodnie z regulaminem z usługi mogą korzystać klienci, którzy zakupili urządzenia w Play, operator nie gwarantuje poprawnego działania usługi na urządzeniach z wolnego rynku. Czy usługa jest dostępna w Twojej taryfie?
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Cytat Zamieszczone przez Play4You Zobacz posta
    Witaj, zgodnie z regulaminem z usługi mogą korzystać klienci, którzy zakupili urządzenia w Play, operator nie gwarantuje poprawnego działania usługi na urządzeniach z wolnego rynku. Czy usługa jest dostępna w Twojej taryfie?
    Play na Kartę odNOWA przez kilka miesięcy działało bez problemu

Potwierdzam, to nie jest przez jego telefon u mnie też się nie włącza wifi calling.

W takim razie proszę o zarejestrowanie zgłoszenia, sprawdzimy co jest tego przyczyną.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Odpowiedź na zgłoszenie że nie mogło mi działać i nie będzie jak nie mam telefonu z play taka piękna . Kocham Was <3
    Ostatnio edytowane przez dominix13 ; 30-11-2017 o 11:26

@dominix13 - tak jak pisałam wyżej, zgodnie z regulaminem urządzenie powinno być zakupione w Play. Jeżeli nie zgadzasz się z rozwiązaniem zgłoszenia to możesz zarejestrować nowe i podać mi jego numer - sprawa zostanie ponownie zweryfikowana.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Zgloszenie nr 180825560 poprosze o wlaczenie Wifi Calling. Iphone 6s plus wolny rynek.

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    Dziękuję za numer zgłoszenia. Przekazałem je do realizacji. Poczekaj proszę na odpowiedź.

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez dominix13 Zobacz posta
    telefon jest z wolnego rynka
    Tak jak napisał Play4You. Play nie gwarantuje działania swoich usług na telefonach bez brandu. Tylko sparametryzowany modem gwarantuje poprawne działanie. Ty, jednakowoż, sparametryzowanego modemu, nie masz.

Najlepszym wyjściem dla ciebie będzie zakupienie telefonu w sieci Play, aby nieć brand.
    Ostatnio edytowane przez giaur ; 14-12-2017 o 08:21

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów