Wątek: Wi-Fi Calling, VoLTE a Telefony Xiaomi

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wi-Fi Calling, VoLTE a Telefony Xiaomi

Dzień dobry

W Salonach Play można kupić telefony Xiaomi.
    Czy będzie w nich Wi-Fi Calling oraz VoLTE ?
    Czy to są kwestie programowe, czy też sprzętowe ?
    Czy w telefonach Xiaomi jest brand Play?

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    VoLTE nie działa jeszcze na żadnym telefonie w naszej sieci. Proszę mi powiedzieć czy Wi-Fi Calling jest dostępny w smartfonach firmy Xiaomi w sposób natywny?
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Zadaje mi Pan pytania jakbym w Play pracował
    To ja sie pytam ludzi z Play Chodzi o to, że te telefony maja przystępne ceny. Gdyby w nich było Wi-Fi Calling,to jest to bardzo dobry telefon (alternatywa dla innych) Mając Wi-Fi Calling i bedac w zasiegu Wi-Fi w Polsce i na świecie dzwonie ile wejdzie w ramach abonamentu czy pakietu.

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez jahu Zobacz posta
    VoLTE nie działa jeszcze na żadnym telefonie w naszej sieci. Proszę mi powiedzieć czy Wi-Fi Calling jest dostępny w smartfonach firmy Xiaomi w sposób natywny?
    Oczywiście, szanowny panie. Tak samo jak zresztą w każdym Androidzie. Jeśli nie działa, to wasza wina.

@giaur nie w każdym androidzie jest taka funkcja dostępna natywnie więc nie wprowadzaj w błąd.

@Kapsuła_czasu żaden z aktualnie sprzedawanych telefonów firmy Xiaomi nie posiada Wi-Fi Calling w Play.

Nie chce być złośliwy, upierdliwy i natrętny ale:
    To o co pytam, to bardzo fajne funkcje w telefonach zwłaszcza Wi-Fi Calling.
    Forum jest po to, aby odpowiadać sobie na nurtujące nas pytania. Odpowiedzi padają bardzo ogólnikowe, i żadna z nich nie daje mi satysfakcjonującej odpowiedzi. Bardzo proszę o odpowiedzi na pytania:
    - Funkcja dostępna natywnie (o co tu chodzi, nie wiem i pytam) Mysle ze wielu nie wie
    - Dlaczego nie ma Wi-Fi Calling w Xiaomi (czy będzie i kiedy). Jakieś sensowne wytłumaczenie. Jeśli nie będzie, wtedy wiem, aby patrzeć za J5 2017 albo A5 2017 lub S7
    Nikt z nas nie chce kroci wydawać na telefon. Ja głównie dzwonie i używam komunikatorów. Nie mam parcia na najwyższą półkę (cena).

@Kapsuła_czasu

- funkcja dostępna natywnie czyli wbudowana funkcja systemu a nie za pomocą osobno instalowanej aplikacji.

- ciężko mi odpowiedzieć za producenta urządzenia. Play nie dysponuje aplikacją tylko opiera się na wbudowanych w system przez producenta urządzenia rozwiązaniach ponieważ są bardziej bezpieczne dla użytkownika końcowego.

To jak to jest? Piszecie, ze opcja dostepna w telefonach z brandem Play, a chodzi o rozwiazania systemowe.
    Czy na telefonach z wolnego rynku, tez ta usługa powinna dzialac ? Mam telefon, który jest na liscie, ale nie ma brandu Play. Czy tam ruszy ta usługa?

@Kapsuła_czasu w modelach które są na stronie podane przy tych usługach w wersji z brandem masz pewność 100% działania usługi. W tych samych modelach z oprogramowaniem nie brandowanym ta usługa może nie działać choć w niektórych z nich działa np S8.

Uprawnienia umieszczania postów