Wątek: Odrzucona naprawa - gwarancja

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48
    Rzeczywiście potwierdziłem, że w przypadku zakupu przez eShop salony dealerskie mogą mieć problem z przyjęciem takiego urządzenia na rękojmię. Przepraszam za wcześniejszy brak doprecyzowania
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Player
    Nie czepiam się... Tylko potem do mnie na Salon przychodzą takie sieroty co to kupili w Eshopie i trzema im tłumaczyć, że to inny kanał sprzedaży i w ogóle inna firma.

Dla mnie to jest z punktu prawa ok. Ale co biedny klient jest winny?? Dla niego Play to Play...

@balwanekbuli - słuszna uwaga. Dziękujemy
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Cytat Zamieszczone przez Play4You Zobacz posta
    Rzeczywiście potwierdziłem, że w przypadku zakupu przez eShop salony dealerskie mogą mieć problem z przyjęciem takiego urządzenia na rękojmię. Przepraszam za wcześniejszy brak doprecyzowania
    Brak doprecyzowania, no tak. Jeśli piszecie, że mogę zanieść do KAŻDEGO salonu to oznacza, że zarówno do własnego jak i dealerskiego. Więc może przed przystąpieniem do "pomocy" na tym forum się douczycie i przestaniecie robić ludzi w balona? Czy naprawdę to inni użytkownicy powinni mówić co i jak a nie Wy? To po co w takim razie tu jesteście? Do pisania formułek "Przekazałem zgłoszenie do rozpatrzenia w jak najszybszym czasie"? Może wypadałoby zrobić spis salonów i zaznaczyć które są własne a które dealerskie i wstawić gdzieś na stronę to wtedy będzie wszystko jasne a tak taka niekompetencja z Waszej strony jest po prostu nie do przyjęcia. Gdybym w abonamencie miała darmowe rozmowy na komórki w dowolnym kraju europy to pewnie by oznaczało, że w dowolnym kraju europy, ale tylko takim, gdzie językiem urzędowym jest język polski. Wszystko się zgadza, jedynie wystąpił brak doprecyzowania.

Wcześniej pytałam konkretnie czy jeśli zakupiłam w sklepie internetowym to czy jest to salon dealerski czy partnerski. Odpowiedzieliście, że mogę zanieść do każdego salonu. Naprawdę proponuję zawiesić forum na kilka dni, przeszkolić pracowników i wtedy przystąpić do pracy, bo jaki to ma sens.
    Ostatnio edytowane przez sinlig ; 01-12-2017 o 06:43

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    Dziękuję za sugestię.

Cytat Zamieszczone przez Play4You2 Zobacz posta
    Dziękuję za sugestię.
    Kolejna fachowa odpowiedź na wypowiedź mającą kilkanaście linijek. Odpowiadacie tylko na to co wygodne. Czy odpowiadacie w ogóle za treści które tu zamieszczacie? Ktoś Was z tego rozlicza czy możecie pisać co Wam się podoba?

Administrator Player Awatar admin
    @sling, dziękujemy za uwagi dotyczące pracy Forum.
    Gwarantujemy Tobie że są zwierzchnicy którzy sprawdzają wypowiedzi tutaj udzielane.

Zgodnie z Regulaminem Forum, zastrzeżenia do pracy Obsługi proszę kierować we wiadomościach prywatnych (np. moja skrzynka).

Pozdrawiam.

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Brak nowych wpisów w wątku.
    Temat zamykam.

W razie problemów lub dodatkowych pytań, prosimy o PW do Moderatorów: Jahu lub Xaviero wątek zostanie ponownie otwarty.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów