Wątek: Internet w taryfie na abonament.

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Angry Internet w taryfie na abonament.

Witam;

Posiadam numer na abonament u Państwa w sieci z pakietem 5GB/mc-a. Wg zapewnień ma on działać z jakąś tam prędkościa po wyczerpaniu pakietu. Niech to bedzie 1-2Mb czy tam 64KB, ile tam dacie tyle jest - ja nie o tych chcę...

Pytanie pierwsze:
    Dziwi mnie sytuacja, że po wyczerpaniu pakietu nie mogę otworzyć P24 z komórki (choćby w celu kupienia nowego) bo nie mam pakiety... No kurna, to jakies bezdennie głupie koło.
    Limitujecie transwer na swoje serwery też?

Drugie pytanie:
    Czy wchodząc z komórki na P24 lub poprzez aplikacje to mi też pomniejsza pakiet danych? Bez jaj!

Mod Hardcore Player Awatar xaviero
    Podaj nazwę taryfy lub obowiązującej Ciebie promocji.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Podam jak tylko będe mógł się zalogować na P24 — głupie co ?!

Hardcore Player Awatar czesacz
    Nowe taryfy mają blokadę po wyczerpaniu pakietu. Lejek 1 Mbps mają te z Nielimitowanymi GB.

Exclamation

Zalogowałem sie z internetu domowego:
    Formuła Unlimited 49,99 w promocji dostałem ją za 29,99 (5GB neta, all no limit) z tego co widze mam jeszcze 1,5GB do wykorzystania w Roaming UE i ****, internet i tak nie działa, telefon ma tylko neta z WiFi w tym momencie.

Umowa podpisana ddaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaawno!
    Nie zmieniam bo jak na razie nic lepszego nie ma.
    Ostatnio edytowane przez Urodziłam_się_1900 ; 13-09-2017 o 22:36

Są lepsze
    Za 25PLN pełny no limit, 10GB netu i lejek 1Mb no i umowa na czas nieokreśślony.
    Regulamin: http://www.play.pl/dokumenty/2017/98...2017-07-21.pdf

Coś mi tu śmierdzi, ale dowiem się co i jak...

Ciekawi mnie zapis:
    "PLAY NOW – usługi dodatkowe – bez dodatkowych opłat
    przez 12 pełnych Okresów"

Poczytam regulamin na spokojnie...

Tak czy siak nadal nie wiem czemu mi neta zablokowali oraz czy otwieranie P24 poprzez www czy aplikacje generuje ruch, ale chyba tak skoro nie mogę nawet sprawdzić stanu konta. No bezsens blokować uzytkownikom dostęp do siebie, by nie mogli wydać więcej kasy na zakup nowych pakietów... Choc po chwili - w tym wariactwie jest logika — chca aby dzwonic i płacic za połączenie

Nic nie śmierdzi, mam i sobie chwalę
    Tv masz w pakiecie, ale za to jest rabat w abonamencie na tą kwotę. Także po ulgach marketing + efaktra płacisz 25PLN.
    Te dodatkowe usługi TV można wyłączyć, rok jest free a dalej chyba 2PLN. Jednak od razu dajesz off w P24 i z głowy.
    Jeszcze informacyjnie, najłatwiej wyszarpać tą taryfę utrzymaniową po wypowiedzeniu.

Pewnie jakiś krzak w systemie, albo lejek jest na poziomie 16kB i nic nie ruszy. Aplikacja czy www pobiera z pakietu więc teraz nie rusza. Jedynie co to kody USSD.

Uprawnienia umieszczania postów