Wątek: Odzyskanie wyłączonego numeru telefonu, przywrócenie numeru do sieci PLAY

Strona 1 z 88 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 874

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post

Odzyskanie wyłączonego numeru telefonu, przywrócenie numeru do sieci PLAY

Witam, dziś rano moje numery zostały wyłączone, podobno nie były doładowane przez 3 miesiące. Są to numery służbowe, korzystamy z nich raczej do odbioru rozmów, nie było żadnego powiadomienia że telefony zostaną wyłączone jak nie zostaną doładowane. Proszę o pomoc jak odzyskać numery, są to numery które posiadają nasi klienci, znajdują się na wszystkich wizytówkach, ulotkach itp.

Wiem że jest to możliwe, tak jak w poście :
    https://forumplay.pl/archive/index.php/t-45613.html
    Ostatnio edytowane przez Krzysiek_D ; 21-08-2017 o 12:05

2. BEST_ANSWER_PLACEHOLDER
    Witaj, w sprawie reaktywacji numerów konieczne będzie zarejestrowanie zgłoszenia.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Czy zgłoszenie należy zrobić w salonie czy można online ?

Możesz zarejestrować takie zgłoszenie na Play24. Pamiętaj aby w zgłoszeniu podać dane niezbędne do uwierzytelnienia numerów które chcesz przywrócić.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Niestety nie mogę się zalogować na stronę play 24 gdyż moje numery zostały usunięte również z play 24.
    Udało mi się jednak zrobić zgłoszenie z innego nr telefonu, Numer zgłoszenia: 172846015 jeśli to mogło by w czymś pomóc.

Dziękuję bardzo, już przekazuję.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Sprawa załatwiona, dziękuję za pomoc.

Dla wszystkich, którzy są w tej samej sytuacji, na infolinii informują że nie da się nic zrobić, jak widać jednak jest to do zrobienia.

Nie ma za co
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Niestety ja nie miałam tyle szczęścia. W salonie odesłali mnie z informacją że nie da się odzyskać numeru. Na infolini powiedzieli że powinnam zgłosić to przez salon, ale skoro nie chcieli przyjąć zgłoszenia to mam napisać @ na adres ok@pomocplay.pl. Na play24 nic już nie mogłam zgłosić bo zabrano mi numer więc nie mogłam się zalogować. Niestety "pomocplay" nie okazała się zbyt pomocna. Nie odpisano mi nic, nawet że numeru nie można odzyskać. Numer posiadałam od 2001 aż do utracenia go w 2017 roku i to właśnie w Play. Mam ogromny żal i nie skorzystam z usług na pewno przez długi czas. Na pewno nie polecam nikomu. Numer został odłączony bez żadnego ostrzeżenia czy informacji w święta Bożego Narodzenia. Dziękuję Play..

Strona 1 z 88 1231151 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów