Wątek: Pakiet internetu 3GB - nieznany status

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Pakiet internetu 3GB - nieznany status

Mam problem z moim pakietem internetu. Dostałem od Państwa SMS o treści:

Cytat Zamieszczone przez Play
    Pakiet 3 GB za 9 zl zostal wylaczony. Aby nadal korzystac z internetu bez obaw o koszty wlacz nowy pakiet w aplikacji P24 na https://play24app.page.link/B8Ro
    Jednak gdy wchodzę na listę aktywnych pakietów w aplikacji iOS, pakiet w dalszym ciągu widnieje jako "Włączony".

W serwisie WWW natomiast ten pakiet nie znajduje się na liście "Włączonych usług", a także nie można go znaleźć na liście pakietów do aktywowania.

1. Czy pakiet jest faktycznie nieaktywny (pomimo informacji w aplikacji iOS)?
    2. Czy pakiet 3GB jest w dalszym ciągu dostępny do aktywacji?
    3. Co zrobić aby aktywować pakiet 2GB jeśli pakiet 3GB jest niedostępny z poziomu aplikacji iOS? Czy należy aktywować go przez WWW?

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2341.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	21.2 KB
ID:	7927

Nazwa:	Serwis WWW - Play24.jpg
Rozmiar:	46.2 KB
ID:	7928

Nazwa:	SMS o wylaczonym pakiecie.jpg
Rozmiar:	41.9 KB
ID:	7929

Dzień dobry.

Pakiet ten nie jest widoczny w Play24 WWW, bo zgodnie z regulaminem jest oferowany tylko w aplikacji (1/3/8 GB, wersja cykliczna oraz jednorazowa). Czy nie było tak, że pakiet był aktywny w 2 wersjach - cyklicznej i jednorazowej, a informacja o wyłączeniu pakietu dotyczy wersji jednorazowej? Z poziomu Forum, na podstawie screenów, mogę stwierdzić tyle, że aktywny jest pakiet cykliczny 3 GB. Konkretnie dla numeru może to zweryfikować Obsługa Klienta.

Jeśli chodzi o pakiet 2 GB, to metody jego aktywacji są opisane tutaj: https://www.play.pl/uslugi/pak-internet-karta/.
    Ostatnio edytowane przez Play4You ; 12-11-2019 o 16:40
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Skontaktowałem się z BOK i moje zgłoszenie zostało rozpatrzone pozytywnie. Okazało się, że pomimo, że pakiet miał u mnie w aplikacji status "Włączony" to był on "odłączony" i konsultant musiał mi go włączyć. Teraz wszystko działa zgodnie z oczekiwaniami. Bardzo dziękuję. Odpowiedź BOK:

Cytat Zamieszczone przez Obsługa Klienta Play
    (...)Po weryfikacji konta, wykryłem że ma Pan odłączony Pakiet internetowy. Zleciłem ponowną aktywację pakietu.
    I faktycznie dostałem po kilku minutach SMS z informacją, że pakiet został aktywowany. Nie rozumiem jednak czemu w aplikacji pakiet ten ma niezmiennie status "Włączony" i nie dało się go tam aktywować. Podejrzewam, że to jakiś błąd w oprogramowaniu. Dodatkowo nigdy mi się nie zdarzyło aby pakiet był wyłączany pomimo środków na koncie.

Możliwe, że nie zsynchronizowały się dane między Play24 i systemem billingowym (odpowiadającym za faktyczne określenie statusu pakietu). Nie mam informacji o tym, żeby był to powtarzalny błąd, więc zakładam, że była to sytuacja jednorazowa. Cieszę się, że udało się rozwiązać sprawę pomyślnie
    Ostatnio edytowane przez Play4You ; 14-11-2019 o 16:38
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Uprawnienia umieszczania postów