Wątek: Odzyskanie wyłączonego numeru telefonu, przywrócenie numeru do sieci PLAY

Strona 61 z 61 PierwszyPierwszy ... 1151596061
Pokaż wyniki od 601 do 608 z 608
    Dzień dobry,
    mam prośbę o pomoc - mój numer został wyłączony, zarejestrowano zgłoszenie w salonie. Po jakimś czasie (około 10 dni) poinformowano mnie telefonicznie o możliwości przywrócenia numeru. W tym celu udałem się do salonu, gdzie wymieniono mi kartę sim i, zgodnie z deklaracją pracownika Play, telefon powinien uzyskać dostęp do sieci w ciągu 24 godzin.
    Tak się jednak nie stało, co ciekawe, karta odbiera zasięg (wcześniej brak zasięgu sygnalizowała ikona przekreślonego zasięgu), natomiast nie mam możliwości podjęcia jakiegokolwiek działania (sprawdzanie stanu konta, wykonanie połączenia itd.)
    Przy próbie doładowania telefonu na dedykowanej stronie otrzymuję następujący komunikat:
    "Numer telefonu niezarejestrowany lub nieaktywowany. Zarejestruj swój numer i wykonaj pierwsze połączenie."

Sprawę zgłosiłem w salonie PLAY, jednakże na miejscu nikt nie potrafił mi pomóc w związku z czym utworzono kolejne zgłoszenie.
    numer zgłoszenia: 0000 0700 0000 0000 9259 5391
    Z góry dziękuję za pomoc.

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    Dziękuję za numer zgłoszenia. Przesłałem je do weryfikacji. Po rozwiązaniu sprawy skontaktuje się z Tobą Obsługa Klienta.

Odzyskanie wyłączonego numeru telefonu, przywrócenie numeru do sieci PLAY

Witam,

Dostałem dziś informację, że mój numer został odłączony (bez jakiegokolwiek wcześniejszego ostrzeżenia). Poprzez infolinię zgłosiłem sprawę, oddzwoniono do mnie, że w moim przypadku nie da się już przywrócić numeru!? Proszę o weryfikację czy rzeczywiście nic nie da się zrobić - numer (...), nie posiadam numeru wcześniejszego zgłoszenia. Sprawa jet dla mnie istotna.
    Ostatnio edytowane przez jahu ; 09-11-2018 o 13:46 Powód: Usunięcie numeru telefonu

@Mateusz_ Nie mam dostępu do systemów, masz możliwość utworzenia zgłoszenia na Play24 z innego numeru?
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

@Play4You

Witam

Wchodzę tu tylko po to aby podziękować w sprawie odzyskania numeru. Dziwne bo jak byłem w play to mi powiedzieli, że numeru nie da się odzyskać a telefon z obsługą załatwił to w chwile. Niestety nie mogę odebrać duplikatu osobiście bo numer nie był rejestrowany na mnie ale i tak bardzo dziękuje!

@Hirek - cieszę się, że udało się pomyślnie załatwić sprawę.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Cytat Zamieszczone przez Play4You Zobacz posta
    @Mateusz_ Nie mam dostępu do systemów, masz możliwość utworzenia zgłoszenia na Play24 z innego numeru?
    Zgłosiłem już sprawę z innego numeru - nr 200958296.

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    @Mateusz_, dziękuję za numer zgłoszenia. Sprawę przekazałam do weryfikacji. Konsultant skontaktuje się z Tobą po rozwiązaniu sprawy.

Strona 61 z 61 PierwszyPierwszy ... 1151596061

Uprawnienia umieszczania postów