Wątek: nowa strona doladowania.play.pl a doładowania cykliczne

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

nowa strona doladowania.play.pl a doładowania cykliczne

Przy próbie doładowania przez https://doladowania.play.pl/ nie widziałem dostępnej wcześniej opcji włączenia doładowania cyklicznego. Czy ta usługa (wraz z powiązaną promocją Mastercard) została celowo usunięta, czy to jakieś niedopatrzenie techniczne na stronie doładowań? Na tej stronie niby wciąż widnieje informacja o doładowaniach cyklicznych.

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Przenoszę do działu pomoc play.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    Witaj, czy próbowałeś skorzystać z tej opcji po zalogowaniu do PayU?

Cytat Zamieszczone przez Play4You2 Zobacz posta
    Witaj, czy próbowałeś skorzystać z tej opcji po zalogowaniu do PayU?
    We wcześniejszej wersji witryny https://doladowania.play.pl/ była możliwość zalogowania się danymi z PayU i tak właśnie wtedy robiłem. Teraz nie widzę takiej opcji zalogowania. Odrębne zalogowanie się w innym oknie przeglądarki na https://www.payu.pl/ oczywiście nic nie daje – sprawdziłem.

Inni mają widoczną opcję doładowań cyklicznych?
    Ostatnio edytowane przez inrobert ; 01-09-2019 o 00:12

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    Rozumiem, sprawdzę to i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. Proszę o cierpliwość.

Potwierdzam problem, po waszej aktualizacji zmienił się wygląd doladowania.play.pl i nie ma w ogóle przycisku "doładuj się szybciej" (chyba tak to się nazywało), które pobierało dane logowania z PayU i było się dalej na waszej stronie z doładowaniami, tam była opcja doładowania cyklicznego z podpiętą kartą, niestety dzisiaj też nie mogłem z tego skorzystać doładowując telefon... Widzę, że kolejne utrudnienia dla stałych klientów... Może jakiś jasny komunikat dla wszystkich? Likwidujecie po cichu kolejną promocję jaką było cykliczne doładowania z Master Card?

Hardcore Player
    Ta strona to tragedia teraz, każda zmiana w play na lepsze to tylko kolejne utrudnienia dla klienta. Nie wiem czemu to ma służyć. Wcześniej było przejrzyście, szybko. Teraz ładując numer jest długo, do tego przed samym doładowaniem nie ma podsumowania, które było w starej wersji przed wciśnięciem płać czy doładuj gdzie był dokładny numer i kwota doładowania. Można się naciąć.

Cytat Zamieszczone przez Play4You2 Zobacz posta
    Rozumiem, sprawdzę to i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. Proszę o cierpliwość.
    Czy już coś wiadomo w temacie?

Chciałem dodać drugi numer do doładowań cyklicznych (niestety Alior Bank nie ma takiej funkcjonalności).

Nigdzie nie ma informacji o odwołaniu promocji.

Wciąż czekamy na odpowiedź. Proszę jeszcze o chwilę cierpliwości.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Hardcore Player
    Wydawać by się mogło, że funkcja płatności cyklicznych, to dla operatora powinna być podstawa i wszystko co jest z tym związane powinno być w pierwszej kolejności sprawdzane, testowane i weryfikowane, tak aby operator co miesiąc miał automatycznie zapłaconą kasiorkę (z automatycznie obciążanej co miesiąc karty), bez proszenia się o to klienta.

Ale nie w Play! Kolejny raz w systemach wprowadzają zmiany, które nie dość że mocno wszystko komplikują po stronie klienta, to operator odcina się od stałych regularnych wpływów od klientów prepaid.

Jedyna nadzieja, że to tylko niebywały babol, a nie kolejne działanie kreta, który od środka próbuje rozwalić Play

---edit---
    PS. Stary system doładowań jest wciąż dostępny bezpośrednio na stronie PayU (to PayU zapewniało tamten system dla Play), choć jest trochę inna skórka/motyw/kolorystyka, no i nie ma benefitów wynikających z cyklicznych doładowań poprzez PayU kartą MasterCard.
    Ostatnio edytowane przez JanuT ; 04-09-2019 o 13:57

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów