Wątek: Likwidacja pakietu 100GB za 40zł w taryfie RBM na Karte ?

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Likwidacja pakietu 100GB za 40zł w taryfie RBM na Karte ?

Dobry wieczór
    Od dzisiejszego, późnego popołudnia próbuję bezskutecznie aktywować pakiet 100GB za 40zł w RBM na karte , przez aplikację, krótkim kodem USSD, na Play24 - pojawia się komunikat, że nie udało się włączyć usługi, oczywiście środki w kwocie 40zł są na koncie .
    Przedzwoniłem do RBM i dowiedziałem się, że ten pakiet został zlikwidowany z dniem dzisiejszym i nie będzie można go ponownie aktywować, zadzwoniłem jeszcze do 2 innych pracowników RBM i nic o tym nie wiedzą.
    Chciałbym się dowiedzieć czy faktycznie jest w fazie likwidacji ten pakiet czy też pracownik RBM źle zainterpretował komunikat.
    Proszę o pomoc.

Dobry wieczór. w tym momencie nie mam informacji co do zmian z pakietem 100 GB. Postaram się to jeszcze potwierdzić.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Ja kilka dni temu chciałem przejść standardowo z taryfy "RBM Siema na kartę PL" do taryfy "RBM5" (poprzez FaktMobile), aby skorzystać z oferty 100GB/40zł/30dni.
    okazało się to już zablokowane.
    Powróciłem więc z powrotem do "RBM Siema na kartę PL" z pakietem 50GB/30zł/30dni , co jest niekorzystne i jeśli się okaże, że wykorzystam pakiet wcześniej niż 30 dni, to będę szukał całkiem nowej oferty. Być może ofertę Internet na Kartę w Play 100GB/49zł/30dni i lejek 1Mb/s.

Uprawnienia umieszczania postów