Wątek: Błędy w Play24 we wszystkich taryfach

Strona 1 z 16 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 154
    Hardcore Player

Błędy w Play24 we wszystkich taryfach

Od dzisiaj, we wszystkich taryfach w Play/RBM, pokazywana jest błędna ważność połączeń przychodzących, albo nie pokazywana jest wcale.
    Zniknęło też z Play24 sporo różnych usług z niektórych taryf.
    Jednocześnie żadne stare błędy nie zostały naprawione, których sporo przez ostatni rok przybyło.

Także to taki dalszy ciąg katastrofy w Play i w Play24.

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    Witaj, jeżeli zauważyłeś jakieś nieprawidłowości w rozliczaniu Twojego konta, zgłoś to proszę Obsłudze Klienta.

Potwierdzam. Daty ważności połączeń przychodzących i wychodzących są takie same, usługi znikają.

Hardcore Player
    @P4Y2, zacytuj, gdzie wspomniałem o nieprawidłowościach w rozliczaniu mojego konta.

A po drugie: jeżeli firma, niektórzy jej pracownicy i niektóre osoby/firmy współpracujące, systematycznie rozwalają tę firmę od środka, i dodatkowo nikomu w tej firmie nie zależy na jej rozwoju i zdobywaniu rynkowych udziałów, to ja nie będę Wam przeszkadzał i jakieś zgłoszenia robił. Jeszcze by ktoś przez przypadek coś naprawił i by Wam klientów przybyło.

A błędów w Waszych systemach, na stronach, w regulaminach i cennikach, nieustannie od ponad roku z hakiem, nagle w zastraszającym tempie zaczęło Wam przybywać. Róbcie z tym co chcecie, jak chcecie i kiedy chcecie, jeśli chcecie.

PS. Sprawdziłem wyrywkowo 40 numerów we wszystkich taryfach Play/RBM.
    Ostatnio edytowane przez JanuT ; 19-07-2019 o 00:19

Sprawdzilem u siebie mam taryfe OdNowa i jak na razie bledu nie mam zadnego,abonament tez sprawdzilem i wszystko ok u mnie,przynajmniej na razie jak co. Jak jest cos rozwalone to na pewno wiecej osob sie tu zglosi i bedzie duzo postow rano Jak by cos u mnie bylo rowniez dam znac...

Hardcore Player
    OdNowa jest specyficzną taryfą, bo ona nie ma daty ważności połączeń wychodzących i przychodzących, więc ten konkretny błąd jej nie dotyczy. To samo abo - ten konkretny błąd nie dotyczy abo.
    Ostatnio edytowane przez JanuT ; 19-07-2019 o 00:27

Cytat Zamieszczone przez JanuT Zobacz posta
    Od dzisiaj, we wszystkich taryfach w Play/RBM, pokazywana jest błędna ważność połączeń przychodzących, albo nie pokazywana jest wcale.
    Tutaj wspomniałeś o nieprawidłowościach. Czy zarejestrowałeś zgodnie z moją poradą zgłoszenia w tej sprawie?

Odnośnie drugiej kwestii, jeżeli nie chcesz rozwiązać swojej sprawy, w jaki sposób mogę Tobie pomóc?

Hardcore Player
    Taryfy objęte promocyjnym błędem, które sprawdziłem:

- Play na Kartę,
    - Play na Kartę Start,
    - Play na Kartę Rok Ważności Konta,
    - Play na Kartę Lubię To!,
    - Formuła Play na Kartę,
    - Play na Kartę Surf,
    - Red Bull Mobile na Kartę,
    - Red Bull Mobile na Kartę 7 MNP,
    - Red Bull Mobile na Kartę 5,
    - Red Bull Mobile Energy na Kartę,
    - Red Bull Mobile SieMa na Kartę,
    - Red Bull Mobile SieMa PL na Kartę,
    - Play Internet na Kartę 1,
    - Play Internet na Kartę 9,
    - Play Internet na Kartę 19,
    - Internet na Kartę 1,
    - Internet na Kartę 5,
    - Internet na Kartę 9,
    - Internet na Kartę 19,
    - Internet na Kartę 50.

Innych (szczególnie mocno archiwalnych Freshy i starszych) nie sprawdzałem, bo mi się nie chce.

- - - Updated - - -

@P4Y2, pytam ponownie: zacytuj, gdzie wspomniałem o nieprawidłowościach w rozliczaniu mojego konta.

A po trzecie: to nie jest moja sprawa (i nie mój problem), tylko Wasza sprawa i Wasz problem.
    Ostatnio edytowane przez JanuT ; 19-07-2019 o 00:38

Jeżeli nie dotyczy to Ciebie, zgłoszenie może zarejestrować każdy użytkownik tych taryf. Możesz przekazać osobie, która się z tym spotkała, żeby utworzyła zgłoszenie. Każda sprawa zostanie rozpatrzona

Hardcore Player
    @P4Y2, przekazałem właśnie SMSem - za Twoja radą - 1653 osobom informację żeby utworzyły zgłoszenia dotyczące tego globalnego problemu, dla każdego z około średnio 3-4 numerów, którymi te osoby zarządzają (razem około 5000-6000 numerów)...

..a po chwili zablokowaliście mi właśnie mój numer. Odblokuj mi go proszę teraz.
    Ostatnio edytowane przez JanuT ; 19-07-2019 o 00:58

Strona 1 z 16 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów