Wątek: Odzyskanie wyłączonego numeru telefonu, przywrócenie numeru do sieci PLAY

Strona 83 z 84 PierwszyPierwszy ... 337381828384 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 821 do 830 z 831
    Witaj, cieszę się, że udało się pomóc.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Szczegółowy opis sprawy: Dzień dobry. Numer mojego męża został zablokowany. Czy mogę poprosić o numer reaktywacji? Jak mogę to zrobić? To bardzo ważne.
    Pomóż rozwiązać ten problem. Jakie informacje są potrzebne do tego? numer mojego męża nie jest zarejestrowany w play24. My w Ukrainie i nie możemy odwołać się do konsultanta.

Numer zgloszenia 208119924

Witaj, przekazałam Twoje zgłoszenie do Obsługi Klienta. W zgłoszeniu powinny być zawarte dane weryfikacyjne: numer telefonu, imię i nazwisko właściciela oraz hasło abonenckie.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Witam, mam problem taki jak poprzednicy.. utracony numer. Bardzo proszę o pomoc. Zgłoszenie zostało wysłane z konta brata ponieważ moje zostało dezaktywowane. Używam tego numeru od bardzo dawna i jestem do niego przywiązany. Z góry dziękuję.

Oto numer zgłoszenia: 208150527

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    Dziękuję za numer zgłoszenia. Przesłałem go do realizacji.

Reaktywacja nr

Witam,

mam problem z reaktywacja numeru. Po rozpatrzeniu pozytywnie wniosku o reaktywacji numeru, udalam sie do sklepu play po nowa karte SIM. Niestety nie udalo sie jej aktywowac, wiec dostalam kolejna karte SIM. Niestety proba aktywacji karty z przypisaniem nr ponownie sie nie udala. Powiedziano mi ze powinnam odczekac 24 h (minely juz dwa dni) i jesli numer dalej nie bedzie aktywny nastapi kontakt mailowy. Do tej pory nie otrzymalam zadnych informacji. Co powinnam dalej robic aby w koncu numer zostal aktywowany? Nr zrealizowanego zgloszenia: 206414491.

Pozdrawiam
    Beata

Witjaj, jeżeli numer był przywracany ponownie i po wymianie karty SIM, nadal nie działa, zrób prosze nowe zgłoszenie. I wtedy podaj mi jego numer. Przekarzę do konsultantów z odpowiedniego działu, aby jak najszybciej się tym zajęli.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Szczegółowy opis sprawy: Dzień dobry. Numer mojego męża został zablokowany. Czy mogę poprosić o numer reaktywacji? Jak mogę to zrobić? To bardzo ważne.
    Pomóż rozwiązać ten problem. Jakie informacje są potrzebne do tego? numer mojego męża nie jest zarejestrowany w play24. My w Ukrainie i nie możemy odwołać się do konsultanta.

Numer zgloszenia 208308599.Proszę bardzo o pomocy

Dziękuję za numer zgłoszenia. Konsultant skontaktuje się z tobą jak najszybciej się da.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Witam, mój numer został zablokowany z powodu nie doładowywania konta. Bardzo proszę o pomoc, ponieważ posiadam ten numer bardzo długo. Zgłoszenie wysłane z innego numeru.

Nr zgłoszenia: 208506202

Uprawnienia umieszczania postów