Wątek: Odzyskanie wyłączonego numeru telefonu, przywrócenie numeru do sieci PLAY

Strona 74 z 98 PierwszyPierwszy ... 2464727374757684 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 731 do 740 z 980
    @91wyatt - zgłoszenie jest nadal weryfikowane, proszę o cierpliwość. Odpowiedź otrzymasz najszybciej, jak to tylko będzie możliwe.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Witam.
    Podobnie, jak inni użytkownicy niniejszego forum borykam się z problemem wyłączenia mojego nr telefonu w sieci Play. Przez dłuższy czas nie doładowywałem swojego konta i w dniu 4 lutego 2019 r. powitała mnie informacja o takiej treści: 'Nieudana rejestracja karty SIM', ponadto moje konto na Play24 zostało usunięte.
    W związku z powyższym zwracam się z uprzejmą prośbą o aktywację mojego nr telefonu. Nie mogę na ten moment przesłać zgłoszenia w ramach serwisu Play24, nie dysponuję też drugim telefonem, więc pozostaje tylko wizyta w najbliższym salonie? Będę wdzięczny za zainteresowanie tematem.

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    JaYmZ, jeżeli nie masz możliwości skontaktowania się z Obsługą Klienta telefonicznie to konieczna będzie wizyta w Salonie. Tam zarejestruj zgłoszenie w tej sprawie. Jak będziesz miał jego numer podaj go tutaj, przekażę sprawę do weryfikacji.

Dziękuję za szybką odpowiedź.
    Jutro mam zamiar wybrać się do salonu Play. Mam nadzieję, że trafię na kompetentnego pracownika.

Pozdrawiam.

Szanowny Hardcorowy Playerze, zgodnie z Twoją sugestią podaję nr mojego zgłoszenia: 205925979. Z góry dziękuję za informację zwrotną na łamach forum w sprawie przywrócenia mojego numeru telefonu w sieci Play.

Miłego wieczoru.

Dziękuję ślicznie za numer zgłoszenia, sprawę przekazałam do realizacji.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Proszę wybaczyć moją gafę, w poście powinno być: Szanowna Hardcorowa Playerko :-)
    Dziękuję za przekazanie informacji i czekam cierpliwie na finalny rezultat, co w mojej sprawie uda się zdziałać.

Nic nie szkodzi. Liczę na szybkie rozwiązanie sprawy.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Cytat Zamieszczone przez Play4You Zobacz posta
    @91wyatt - zgłoszenie jest nadal weryfikowane, proszę o cierpliwość. Odpowiedź otrzymasz najszybciej, jak to tylko będzie możliwe.
    Czy coś wiadomo? Sprawa już dosyć długo się ciągnie a babcia jest bez numeru...

Niestety nie mam wglądu do treści zgłoszenia, proszę poczekaj na kontakt ze strony konsultanta.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Uprawnienia umieszczania postów