Wątek: Odzyskanie wyłączonego numeru telefonu, przywrócenie numeru do sieci PLAY

Strona 50 z 133 PierwszyPierwszy ... 40484950515260100 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 491 do 500 z 1329
    Cytat Zamieszczone przez Play4You2 Zobacz posta
    @offwhite, czy posiadasz numer zarejestrowanego zgłoszenia?
    to jest to o ile się nie mylę 0000 0700 0000 0000 8985 8136

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    @offwhite, numer zgłoszenia składa się z 9 cyfr.

Cytat Zamieszczone przez Play4You2 Zobacz posta
    @offwhite, numer zgłoszenia składa się z 9 cyfr.
    to nie mam nic takiego na tej śmiesznej kartce ;p telefon na karte.
    Ostatnio edytowane przez offwhite ; 22-09-2018 o 01:15

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    W tej sytuacji skontaktuj się proszę z Obsługą Klienta. Konsultant będzie miał możliwość wglądu w Twoje konto i odszukania zarejestrowanego zgłoszenia, co umożliwi udzielenie informacji o jego statusie.

Witam! Zapytam w tym wątku, bo nie chce mi się zakładać nowego.
    1) Po jakim czasie całkowicie zostanie zdezaktywowany numer prepaid jeśli z niego nie korzystam? Zapewne jest to liczone od momentu zablokowania połączeń przychodzących. Proszę o podanie konkretnej liczby dni/miesięcy.
    2) Co z tym numerem? Będę dalej jego właścicielem po dezaktywacji czy numer przechodzi do puli numerów operatora?

Witaj. Numer zostanie odłączony w momencie utraty ważności połączeń przychodzących (wówczas konto traci ważność). Po upływie pół roku od odłączenia numer może trafić do puli.

- - - Updated - - -

@offwhite - przepraszam za poprzednią informację, podałeś prawidłowy numer zgłoszenia. Przekazałem je do realizacji.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

A wiec tak dzisiaj dzwoniła do mnie Pani z obsługi klienta zresztą bardzo sympatyczna i powiedziała żebym poszedł do salonu play i wymienił kartę sim na nowa i ze numer jest już aktywowany ponownie a wiec poszedłem do salonu dostałem nowa kartę sim, wróciłem do domu a tutaj klapa.... jak chce sprawdzić stan konta czy doładować to wyskakuje "problem z połączeniem lub błędy kod MMI" a jak chce zadzwonić "Świadczenie usług na twoim numerze zostało zablokowane aby ponownie z nich korzystać musisz go zarejestrować...możesz to zrobić w salonach play, na poczcie polskiej etc... Czyli co muszę ten numer rejestrować jeszcze raz? Bo Pani z Playa tego nie sprawdziła? a Pani z Infolinii tego nie powiedziala?? masakra...
    Ostatnio edytowane przez offwhite ; 25-09-2018 o 16:17

Po przywróceniu numeru i wymianie karty SIM usługa powinna zacząć działać w ciągu 24h. Daj znać jeżeli do jutra się to nie stanie.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

@Play4You, działa już właśnie, minęły ze 2 godziny gdzieś odkąd bylem w play ;D, to ładnie mnie załatwiłeś tym numerem zgłoszenia ze takiego nie ma, nie wazne juz wszystko smiga teraz, dzieki za pomoc.

Podany przez Ciebie numer był numerem zgłoszenia z salonu, przepraszam za wcześniejsze informacje. W każdym razie ciesze się, że sprawa została wyjaśniona
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Uprawnienia umieszczania postów