Wątek: Odzyskanie wyłączonego numeru telefonu, przywrócenie numeru do sieci PLAY

Strona 2 z 84 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 831
    Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    Witaj. W tej sprawie niezbędne będzie zarejestrowanie zgłoszenia. Jeżeli mi je podasz, to postaram się pomóc.

Witam,
    dziękuję, dzwoniłem, ale konsultant nie miał możliwości przyjęcia zgłoszenia, mówił, że jeszcze jak byłby zawieszony, to tak, ale nr został odłączony. Mówił, żeby pisać na play24 (gdzie oczywiście nie mam dostępu) albo na maila. Na którego maila powinienem zrobić takie zgłoszenie?

Czy mogę prosić Cię o wiadomość prywatną?
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Witam, mam niestety bardzo podobny problem... Od pół roku toczę spór z play ( z Państwa winy). Sprawą to zajmuje się już Urząd Komunikacji Elektronicznej, a w poniedziałek mam zamiar iść już na policję. Nie dostaje odpowiedzi na pisma (a przecież zgodnie z ustawą mają państwo na to 30 dni, a później automatycznie pismo powinno być rozpatrzone na moją korzyść). Każdy konsultant mówi co innego i każdy mówi, że nie jest kompetentny, a z nikim innym nie mogę ponoć porozmawiać. Mówią Państwo co innego (przepraszają), a robią co innego (zrywają umowę i odłączają numery!). Numery te mam już kilkanaście lat, zostały one przeniesione z sieci Heyah, jak mogli Państwo je odłączyć!! Jest to numer, którego używam do pracy i w związku z tym ponoszę wiele strat materialnych!!! Play "gubi" moje listy (pomimo, że mam potwierdzenie, że jest dostaliście), kasuje wiadomości z play24 do którego zresztą już nie mam dostępu. Czy może Pan na to zareagować i odpowiedzieć mi w końcu rzetelnie na czym stoję?? Moje ostatnie zgłoszenie poszło z salonu play - niestety nie widzę tam numeru zgłoszenia, dlatego też prześle w wiadomości prywatnej moje dane. Pozdrawiam

Witaj @Aneta. Oczywiście sytuacja, o której piszesz, nie powinna mieć miejsca. Niestety nie mam wglądu do konta na podstawie przesłanych danych do kontaktu. Czy otrzymałaś SMS z potwierdzeniem rejestracji i numerem sprawy?
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Niestety nie, ponieważ takie informacje przychodziły zazwyczaj na numer, który jest wyłączony. Mam jedynie potwierdzenie zarejestrowania zgłoszenia w formie papierowej. Jest tam jedynie kod kreskowy i taki numer: 0000 0700 0000 0000 6898 2904. Nie wie czy to coś da. Ewentualnie w wiadomości prywatnej mogę podać kod abonenta.

Numer zgłoszenie będę miała niebawem. Mąż pojechał właśnie do salonu Play.

@Aneta - numer, który mi przesłałaś jest wystarczający. Przekazałem sprawę do weryfikacji.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Super, dziękuje, Zależy mi żeby jedna osoba się tym zajęła, bo nie mam już siły tłumaczyć całej sprawy co chwile nowej osobie. Tym bardziej, że list przesłany do Państwa ma 13 stron i tam znajduje się szczegółowy opis tej sytuacji. A z tego co widzę, to nikt nie pofatygował się, żeby go nawet przeczytać. A dzwonię na infolinię codziennie i zostaje potraktowana jak "śmieć" ... Jeśli nie dostanę odpowiedzi opublikuję tą sprawę w tv i w gazetach, bo na prawdę to co Państwo robią jest niestety bezkarne, a na prawdę próbowałam kilkadziesiąt razy załatwić tą sprawę polubownie... pozdrawiam.

@Aneta - mam nadzieję, że uda się załatwić tę sprawę pozytywnie dla Ciebie. Daj znać po rozwiązaniu.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Strona 2 z 84 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów