Wątek: Odzyskanie wyłączonego numeru telefonu, przywrócenie numeru do sieci PLAY

Strona 115 z 126 PierwszyPierwszy ... 1565105113114115116117125 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,141 do 1,150 z 1257
    @Niunia8310 Jeżeli decyzja o reaktywacji będzie pozytywna wtedy nota debetowa będzie anulowana. Jednak zaległe faktury muszą zostać opłacone.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Cytat Zamieszczone przez Play4You Zobacz posta
    Nota obciążeniowa to dokument, który zawiera opłatę za wypowiedzenie umowy w okresie zastrzeżonym. Dokumenty te są wystawiane na początku każdego miesiąca. Zazwyczaj jest to miesiąc następujący po wypowiedzeniu umowy.

Zgłoszenie dotyczące reaktywacji jest rozpatrywane według procedur obowiązujących Obsługę Klienta, nie jestem w stanie wskazać czasu procesowania sprawy.

Co do zasady, odłączone numery nie mogą być przywrócone w ramach reaktywacji. Przyznawane są nowe numery.
    Witam. Czy jest szansa się dowiedzieć na jakim etapie jest moja sprawa? w sensie wysłania nity obciążeniowej?? chce podpisac nową umowę na nowych numerach ale trwa to strasznie długo bo nie dostałam noty obciążeniowej jeszcze a my nadal jesteśmy bez numerów...

@Niunia8310 - Zespół Play4U nie ma dostępu do kont abonenckich Klientów, więc nie jestem w stanie tego dla Ciebie sprawdzić. Skontaktuj się, proszę, z Obsługą Klienta Play.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Dzien dobry, chcialabym prosic o pomoc w odzyskaniu numeru. W poniedzialek (25 listopada) otrzymalam maila, iz moje konto na play24 zostalo usuniete, co rowniez wiaze sie z usunieciem numeru. Nie moge zalogowac sie na play24, zeby zglosic prosbe o reaktywacje numeru. W salonie play w Rzeszowie poinformowano mnie, iz odzyskanie numeru nie jest mozliwe... Co moge zrobic w tej sytuacji? Z wiadomosci powyzej wynika, iz uzytkownicy byli w stanie odzyskac numer kilka tygodni/miesiecy po jego utracie. Ja zlozylam taka prosbe jeden dzien po - jednak nie udalo mi sie.

@NataliaK - odpowiedziałem w wiadomości prywatnej.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Hardcore Player
    Jeśli numer jest na ciebie, to mimo że w salonie twierdzą że się nie da to mają obowiązek przyjąć zgłoszenie. Dowód tylko miej ze sobą.
    Miałem podobną sytuację kilka dni temu, w salonie się upierali że się nie da, mimo to złożone zostało zgłoszenie i numer przywrócono po 2 dniach, trzeba tylko było odebrać nową kartę sim w salonie.
    Najważniejsze to się nie dać zbyć w salonie, bo wiedza na temat prepaid w salonach jest zerowa.
    Ostatnio edytowane przez bolek2004 ; 26-11-2019 o 18:30

Witam ,dzisiaj wylaczyli mi numer firmowy bez mozliwosci doladowania i oddzyskania polaczen ,nie dostalem zadnej wiadomosci ze cos takiego sie stanie ,co moge zrobic zeby jak najszybciej oddzyskac polaczenia i numer ?

Witaj @Pawelkol, wysłałem do Ciebie wiadomość prywatną w tej sprawie.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Witam serdecznie,

Udało mi się odzyskać numer po zablokowaniu. Niestety, przy próbie połączenia z tego numeru słyszę, że numer trzeba zarejestrować (był już zarejestrowany przed zablokowaniem). Przy próbie rejestracji numeru otrzymuję info, że numer jest już zarejestrowany. Dzwoniący pod ten numer słyszą, że "abonent nie przyjmuje połączeń przychodzących". Otworzyłem zgłoszenie na play24 z innego numeru, (222365810). Co mogę zrobić?

Pozdrawiam

@rip - dziękuję za numer zgłoszenia, przekazałem je do realizacji.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Uprawnienia umieszczania postów