Wątek: Odzyskanie wyłączonego numeru telefonu, przywrócenie numeru do sieci PLAY

Strona 10 z 113 PierwszyPierwszy ... 891011122060110 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 1129
    Hardcore Player Awatar Dorotea
    Cytat Zamieszczone przez Magdii Zobacz posta
    Zwracam się podobnie jak inni o pomoc w sprawie przywrócenia odłaczonego nru i usług.Sytuacja jest trochę zawiła.Klopoty zaczęły się w zeszłym roku gdy zaczęłam dostawać faktury co 2 mc/podobno przez błąd systemowy/rozłożyłam na raty dość duża dla mnie fakturę i nie zdążyłam jej nawet spłacić.Kiedy zaskoczona dostałam wiadomość o rozwiązaniu umowy kontaktowalam się z infolinia i powiedziano mi że to nie aktualne bo mam płatność rozłożoną na raty, ale powinnam zrobic wpłatę /ok200 zl/ żeby nie wyłączono mi usług-wplacilam .Potem zaplacilam 1 rate i nagle wyłaczono mi telefon. W miedzy czasie znów nie zostala mi wystawiona faktura.Po kolejnych rozmowach stanęło na tym, że mam zapłacić kolejne150 zł to będę miała czyste konto i anulują mi raty/nie rozumiem miałam płatności do kwietnia/wplacilam.Jakby tego było mało po dopiero ok. tygodniu moje pieniazki zostały zaksięgowane;dotarly z opóźnieniem z powodu zamkniecia bankowego punktu wpłat w którym wplacilam , a w między czasie mój telefon został odlaczony bez informacji czy powiadomienia jeszcze przed rozwiązaniem umowy.
    Wysyłałam meile z potwierdzeniem wplat,ale podobno nie dochodziły/zrobiłam zgłoszenie nr.186096766/, a kiedy w koncu doszły już było po zerwaniu umowy.Zalezy mi na moim numerze, mam go od 18 lat i uzywam w pracy,chcialabym przywrócić go, ale podobno się nie da,chyba że podpisze nowa umowe i poprosze o moj numer jako zloty za kolejne 150 zl. W dodatku jeszcze mam 300 zł kary do zapłacenia.Blagam o pomoc.Jestem niepełnosprawna i nie śpię na pieniądzach!
    Jeśli nie uda się odzyskać normalnie podpowiem inny sposób.

W ostateczności zgódź się na podpisanie nowej umowy jak proponują, odzyskasz numer (o ile nie kłamią, bo na nowej umowie mogą chcieć aktywować inny numer, trzeba się koniecznie upewnić). Potem napiszesz reklamację (nie zwykłe zgłoszenie) i zażądasz rekompensaty finansowej w kwocie kosztów jakie poniosłaś. Jeśli reklamacja zostanie odrzucona pisz do Urzędu Komunikacji Elektronicznej skargę. Można to zrobić bez wychodzenia z domu, poprzez ich formularz na stronie. Zwielokrotni to szanse uzyskania w ogóle cokolwiek od operatora.

Cytat Zamieszczone przez KatarzynaWu Zobacz posta
    Witam. Mam ten sam problem co wszyscy
    Wiele lat posiadałam w Playu numer na kartę.
    Nie jestem zbyt rozmowna więc zwykle miałam na koncie za dużo pieniędzy niż mogłam wyrozmawiać.
    Od czasu do czasu doładowywałam, ostatnio przez sprawy osobiste wyleciało mi to z głowy.
    Niedawno numer został wyłączony bez żadnej informacji typu "jeśli nie chcesz stracić możliwości odbierania, doładuj tel"... Wypadałoby.
    Na koncie miałam sporo pieniędzy, Pan na infolinii powiedział, że moje pieniądze "zostały skasowane"
    Skasować można SMSa czy maila, a ja wpłaciłam fizyczne pieniądze i pytam gdzie one są? No ale mniejsza z tym.
    Co ważniejsze numerem tym potwierdzałam wszystkie operacje w banku.
    W tej chwili nie mogę nawet w banku zmienić numeru, bo muszę tę operację potwierdzić z mojego numeru.
    Do drugiego, firmowego konta (firma w zawieszeniu) zapomniałam hasła dostępu i okazuje się, że bez aktywnego numeru, który podałam nie jestem w stanie odzyskać tego hasła! Jakiś obłęd.

Odłączenie nastąpiło niedawno, kilka wizyt w salonach, kilka telefonów i wszyscy mówią, że odłączony i kropka, a tu czytam, że jednak się da!
    Nic już z tego nie rozumiem, ale jeśli jest taka szansa, to proszę o pomoc.
    Udało mi się zrobić zgłoszenie, opisałam wszystko jak było. Numer zgłoszenia: 186029481
    W zgłoszeniu nie zawarłam wszystkich potrzebnych danych, wysłałam 2 dni temu nowe zgłoszenie i do tej pory brak odpowiedzi.
    Jeśli jest taka możliwość proszę o "popchnięcie sprawy"
    Numer nowego zgłoszenia: 186202169

@KatarzynaWu - przekazałem Twoje zgłoszenie do weryfikacji.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Witam.
    Bardzo Was proszę o pomoc w sprawie odzyskania nr telefonu :-(
    Numer zgłoszenia: 186583643
    Będę ogromnie wdzięczna za pomoc!
    Pozdrawiam serdecznie!

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    Dziękuję. Sprawą zajmuje się już Obsługa Klienta. Poczekaj proszę na kontakt.

Mam pytanie jeszcze: Jak długo mogę spodziewać się odpowiedzi? Czy brak odpowiedzi od 9 dni oznacza, że nikt się sprawą nie zajmuje i nie ma szans na odzyskanie numeru? Nie wiem co mam robić, dość uciążliwe jest funkcjonowanie bez telefonu

@KatarzynaWu - Twoje zgłoszenie jest zamknięte. Zachęcam do zapoznania się z odpowiedzią na Play24.

Hardcore Player Awatar czesacz
    Cytat Zamieszczone przez Play4You2 Zobacz posta
    @KatarzynaWu Zachęcam do zapoznania się z odpowiedzią na Play24.
    Na tym wyłączonym numerze rzecz jasna.

@KatarzynaWu - Przepraszam za pomyłkę. Zgłoszenie o numer 186029481 zostało zamknięte. Z odpowiedzią możesz zapoznać się podczas kontaktu z naszą Obsługą Klienta. Natomiast zgłoszenie o numerze 186202169 jest w trakcie realizacji. Proszę o cierpliwość.

Uprawnienia umieszczania postów