Wątek: Odzyskanie wyłączonego numeru telefonu, przywrócenie numeru do sieci PLAY

Strona 106 z 113 PierwszyPierwszy ... 65696104105106107108 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,051 do 1,060 z 1129
    Dziękuję za numer zgłoszenia, przekazałem do realizacji.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Mój numer zgłoszenia to 220138231. Niestety numer odłączony podczas pobytu zagranicą. Zwracam się z prośbą o reaktywację. Pozdrawiam

Przekazałem zgłoszenie Obsłudze Klienta.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

@Play4You

wkradł się czeski błąd podczas podawaniu numeru. Proszę o podanie nowego numeru sprawy z prawidłowym numerem:
    220153982. Pozdrawiam, MT

Rozumiem Przekazałem do realizacji nowe zgłoszenie.
    Ostatnio edytowane przez Play4You ; 17-10-2019 o 13:58
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Witam,

Mam podobny problem. Moj nr zostal zdeaktywowany. Nie mam dostepu do play24, jako ze moj numer jest nieaktywny. Nie mam tez opcji zalozenia zgloszenia z innego nr telefonu poniewaz przebywam za granica. Mam tylko nr zagraniczny. Czy da sie cos zrobic?

Z gory dziekuje.

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    @kedelman Spróbuj telefonicznie skontaktować się z naszą Obsługą Klienta w tej sprawie. Konsultant zarejestruje odpowiednie zgłoszenie. Podczas rozmowy najlepiej poproś o podanie numeru sprawy, a następnie podaj mi go. Przekażę zgłoszenie do realizacji.

Dzień dobry, błagam o pomoc w tej samej sprawie, tylko że numer był w Mix. Zdarzyło się, że nie używałam telefonu przez miesiąc czy więcej, zapomniałam doładować, nie dostałam ostatniego sms-a z ostrzeżeniem. Numer został odłączony, a jest dla mnie bardzo ważny, gdyż podany do wszelkich weryfikacji. Na infolinii kilkakrotnie usłyszałam inne wersje, ktoś mówił, że się da i że umowa zostanie reaktywowana, później inna osoba powiedziała, że z innym numerem (a nie o to mi chodzi), kolejna osoba powiedziała, że "nie da się, bo zapłaciłam karę umowną (której NIE PŁACIŁAM, zgodnie z zaleceniami pierwszej osoby z infolinii). Więc już jestem w rozpaczy, odsyłają mnie salon na infolinię, infolinia do salonu, albo do Orange, z którego ten numer kiedyś był przeniesiony...
    Pomocy! Numer zgłoszenia z salonu to 219836060

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    Witaj, zgłoszenie, które podałaś jest już rozpatrzone. Zapoznałaś się z jego odpowiedzią? Jeżeli została wystawiona Kara Umowna, masz możliwość reaktywowania usługi na nowym numerze telefonu.

Cytat Zamieszczone przez Play4You2 Zobacz posta
    Witaj, zgłoszenie, które podałaś jest już rozpatrzone. Zapoznałaś się z jego odpowiedzią? Jeżeli została wystawiona Kara Umowna, masz możliwość reaktywowania usługi na nowym numerze telefonu.
    Wczoraj wysłali mi sms-em tylko to, co powiedziała już czwarta osoba z infolinii. Czyli nie da się przywrócić tego numeru w żaden sposób? Nie rozumiem nic, jedna osoba mi powiedziała, żebym nie płaciła kary, aby móc reaktywować numer, bo inaczej jest tak, jakbym uznała rozwiązanie. To nie płaciłam, nie wiem, skąd jest w systemie info, że niby 9-go października kara została uregulowana. Może było więcej z doładowań i samo się pobrało z konta? W każdym bądź razie nie płaciłam na pewno. Inna osoba powiedziała, że jest możliwość przywrócić ten numer, kolejna zaś, że nie da się...
    Czy mam zgłosić się do UKE, jak mi doradzili w innym salonie? Nie wiem, jakie są jeszcze możliwości przywrócenia...

Uprawnienia umieszczania postów