Wątek: Internet mobilny bez limitu LTE w systemie CCTV.

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Internet mobilny bez limitu LTE w systemie CCTV.

Witam. Mam modem z kartą, czyli internet mobilny. Modem jeszcze od starego dostawcy T-mobile. Czy w laptopie, czy jako wifi, internet do ''serfowania'' nigdy nie zawiódł. Ja pracuje z systemami alarmowymi oraz systemami telewizji przemysłowej, dużo instalowałem, nigdy nie było problemu z podglądem przez internet, czy z internetu mobilnego, czy po ''kablu'', zasada zawsze tam sama. Dostaję się do routera, przekieruje porty na 37777 i czy z IP czy P2P musi iść! Zawsze u klienta gdzieś dawałem rade. U mnie nie chcę iść, w sieci lokalnej jak najbardziej podgląd uzyskuje od razu, wpisuje 192.168.0.254 i działa. Jednak nie mogę zrealizować tego na czym najbardziej mi zależy, wyjść na ''zewnątrz''. Prosiłbym o pomoc w tej sytuacji, bo już któryś dzień z rzędu rzeźbie sprzęt bez skutku. Skanuje S/N, nazwa, login, hasło wszystko w porządku, po kilku sekundach ''błąd połączenia''. Wydaje mi się, że może coś byś z samym modem, ale to już domysły, wiec Was proszę o pomoc.
    Router - TP-Link TL MR3020.

@Soplica - czy router działał kiedykolwiek na karcie Play bo generalnie Play nie udostępnia publicznego adresu IP?
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Już wszystko wiem, Play, jako jedyna sieć ma poblokowane porty i nie może ich przestawić. Wykorzystałem już lokalny światłowód, także..

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Wątek rozwiązany zamykam.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Uprawnienia umieszczania postów