Wątek: Problem z internetem mobilnym LTE i routerem

Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 114
    Pla4you2 lejek dzisiaj znikł, ale nadal przerywa transmisje danych. Kiedy Play rozwiąże tę awarie? Jak zaczną w telewizji i internecie mówić? Wtedy już będzie za późno i pójdzie w świat jak sieć Play działa, a raczej nie działa.

@Andrzej311 - Twoje zgłoszenie jest nadal otwarte, poczekaj proszę na odpowiedź od Obsługi Klienta.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Play4you dostałem odpowiedź. Oto ona:
    " Szanowny Panie,

dziękuję za zgłoszenie dotyczące prędkości Pana Internetu. Otrzymałam je 1 listopada 2017 roku za pośrednictwem Play24.

Opis sprawy

Zgłasza Pan, że prędkość przesyłania danych internetowych na Pana usłudze jest nieprawidłowa.

Rozwiązanie

Zweryfikowałam, że transmisja danych na Pana numerze działała ze zwolnioną prędkością z powodu błędu systemowego. Serdecznie Pana za to przepraszam.

2 listopada 2017 roku przywróciłam na Pana numerze pełną prędkość przesyłania danych.

W związku z niedogodnościami, których Pan doświadczył, przyznałam Panu rekompensatę 100 złotych na konto promocyjne. Środki te zostaną Panu przyznane w ciągu 24 godzin od zamknięcia zgłoszenia i będą ważne do końca cyklu rozliczeniowego, to znaczy do 30 listopada 2017 roku.

Ponieważ osobiście zajmowałam się Pana sprawą, będę wdzięczna jeśli Pan pozytywnie oceni moją pracę.
    W przypadku dodatkowych pytań jesteśmy do Pana dyspozycji:
    - na portalu Play24 (www.redbullmobile.pl) w zakładce „Zgłoszenia”
    - pod adresem e-mail: redbullmobile@pomocplay.pl
    - pod numerem 790 666 666 z telefonu innej sieci lub *666 ze swojego numeru w Red Bull Mobile.

Z poważaniem

Anna M.
    Obsługa Klienta Red Bull Mobile

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    Rozumiem, że sprawa została wyjaśniona i Usługa działa poprawnie?

Cytat Zamieszczone przez Play4You2 Zobacz posta
    Rozumiem, że sprawa została wyjaśniona i Usługa działa poprawnie?
    Prędkość internetu tak, ale jak przerywało tak przerywa. To jest już ogólnopolski problem. Play ma przeciążone nadajniki i w godzinach szczytu zrywa internet. Piszą już na telepolis.pl o tym. Coraz więcej osób to dotyka. Ciekawe jak Play sobie z tym poradzi.

@Andrzej311, proponuję zatem zarejestrowanie zgłoszenia w tej sprawie, skoro trudności nadal występują. Nasza Obsługa Klienta zweryfikuje tę sprawę ponownie.

@Andrzej311, proponuję zatem zarejestrowanie zgłoszenia w tej sprawie, skoro trudności nadal występują. Nasza Obsługa Klienta zweryfikuje tę sprawę ponownie.
    Play4you przecież ty sam wiesz, że nic z tym nie zrobią. Ile mam jeszcze zgłoszeń napisać? Łącznie już 4 zgłoszenia wysłałem w tej sprawie i nic. Zwalają winę na urządzenie lub na kartę sim. Potem każą sprawdzić karte w innym urządzeniu itp. itd. A na końcu jak zawsze, że z ich strony wszystko w porządku. Już dałem sobie z tym spokój. Play tego nie rozwiąże, bo nie ma jak, jeśli to przeciążenie sieci.

@Andrzej311, jeśli oczekujesz zweryfikowania sprawy, należałoby ją zgłosić oficjalnym kanałem Obsługi Klienta.

@Andrzej311, jeśli oczekujesz zweryfikowania sprawy, należałoby ją zgłosić oficjalnym kanałem Obsługi Klienta.
    Dobrze jeśli jeszcze raz przerwie zgłosze, ale to już będzie ostatni raz. Choć i tak nie robie sobie nadziei, że Play coś z tym zrobi.

Play4you od 08.11 ani razu nie przerwało transmisji danych. Czyżby Play coś z tym zrobił. Zobaczymy w następnym tygodniu. Oby tak już zostało

Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów