Wątek: Kończąca się umowa

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Kończąca się umowa

Witam umowa kończy mi się 30.09 . Czy ktoś z play będzie do mnie dzwonił? Bo jak ja dzwoniłem oferta ze strony.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    Witam.
    Zachęcamy do wypełnienia formularza: https://www.play.pl/pomoc/formularz-kontaktowy/ - nasz konsultant postara się przygotować dobrą ofertę

Ok czekam formularz wypełniony

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Hardcore Player Awatar czesacz
    Przygotuje dobrą ofertę ze strony

Cytat Zamieszczone przez czesacz Zobacz posta
    Przygotuje dobrą ofertę ze strony
    Kończy mi się umowa rodzinna (3 osoby) z końcem sierpnia. Zastanawiam się, czy w ogóle jest sens podpisywać nową mowę. W chwili obecnej abonament - przynajmniej w naszym przypadku - nie ma w sobie nic, co w jakikolwiek sposób stanowiło zachętę do jego przedłużenia. Żadnych "wodotrysków" typu TV czy Tidal nie potrzebujemy. Oferta przedłużeniowa to 35 PLN od osoby przy umowie na 24 miesiące. Niesamowicie atrakcyjna oferta! (To sarkazm.) W chwili obecnej bez łaski mogę skorzystać z oferty na kartę za 25 PLN - nawet u konkurencji - bez wiązania się na 24 miesiące. 360 PLN zostaje w kieszeni bez większego wysiłku, a warunki będą lepsze. Co więcej są u konkurencji takie oferty z abonamentem, w którym cena jest niższa, a np. korzystając z portali społecznościowych nie obciążę swojej puli internetu.
    W Play jestem od samego początku. Z chwilą, kiedy tylko uruchomiono abonamenty - niezwłocznie przeniosłem tu swój numer. Dziś po tych kilku już latach odnoszę wrażenie, że z abonamentami w Play jest jak kiedyś z poborem do wojska. Z jednej strony przybywających do jednostki wojskowej witał wielki transparent "Witamy Was!" - za to z drugiej strony żartowniś napisał "Mamy Was!".
    Smutne, że po tylu latach Play nie wypracował procedur doceniania lojalności swoich abonentów. Dziś zabiega tylko o względy nowych klientów. Starych niestety ma w... dużym poważaniu. Szkoda, że aby uzyskać jakieś zniżki w abonamencie - które inni dostają "z klucza" bez większego wysiłku, trzeba wypowiadać umowę - a wtedy dopiero ktoś się tym zainteresuje.
    Kiedyś "pomarańczowy" operator miał podobną politykę. Stracił zarówno mnie, jak i ogromną rzeszę innych abonentów.
    Może niedługo i Play obudzi się 5 minut za późno...

Hardcore Player
    Kiedy czytam posty w tym dziale to mam wrażenie jakiegoś kataklizmu. Użytkownicy przeżywają załamanie osobiste bo.. przedłużenie umowy na telefon jest niekorzystne albo wychodzi za drogo. Powołują się nawet na etos Playa żeby tylko coś dali.
    A tymczasem rozwiązanie jest arcyboleśnie proste: istnieje ogromny wybór taryf abonamentowych i prepaid, poświęcając chwilę czasu można znaleźć coś dla siebie. Może nie każdy potrzebuje #WszystkoBezLimitu, rozmowy net i smsy bo wykorzysta z tego 30% a płacić trzeba za wszystko ?
    Można kupić prepaid który się sam odnawia za 25 zł albo abonament z rozmowami do wszystkich i małą paczką netu za 19,90. Te ceny to standard, można poszukać w Play albo u innych operatorów.
    Trzymanie się uparcie jednej taryfy nie jest dobrym rozwiązaniem i nie każdy potrzebuje no limitów na maksa . A jeżeli ktoś chce taryfę full wypas i jeszcze z RLaH za granicą no to niestety, trzeba za to zapłacić.
    Ostatnio edytowane przez bst01 ; 13-08-2017 o 08:33

Uprawnienia umieszczania postów