Wątek: Kończąca się umowa

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12
    Czuję się w obowiązku opowiedzieć, jak dalej potoczyła się moja sprawa. Wypowiedzi Pana bst01 nie będę komentował, ponieważ chyba nie zrozumiał o czym pisałem w moim poście. Ale do rzeczy.
    Skończyła mi się 2-letnia umowa abonamentowa dla rodziny (3 numery). Play niczego ciekawego nie miał do zaproponowania. Przypomnę,że z Play-em byłem od samego początku, jak tylko można było przenieść do nich numer w ramach oferty na abonament. Czyli ładnych już kilka lat. Propozycja "przedłużeniowa" dla mnie (i 2 pozostałych numerów) była taka sama, jak dla pierwszego z brzegu nowego klienta. OK. Wybrałem się do Salonu Play w lubelskim Felicity. Poszedłem porozmawiać z pracownikiem o ofercie przedłużeniowej. Zaoferował mi warunki ze strony internetowej. Chciałem by przekonał mnie, dlaczego wiązanie się abonamentem na 28(!) miesięcy jest lepsze od oferty na kartę, która jest tańsza. Ku mojemu zaskoczeniu pracownik w pierwszych słowach stwierdził, że jest mu wszystko jedno, czy przedłużę swój abonament, czy też nie przedłużę... ręce mi opadły i wyszedłem z salonu. Dwa lokale dalej znalazł się człowiek, któremu nie było wszystko jedno, chętnie odpowiedział na wszystkie moje pytania, był miły i pomógł w załatwieniu wszelkich formalności. Dodatkowo wyszukał jeszcze promocję, która była dla mnie i mojej "grupy rodzinnej" bardziej korzystna niż ta oficjalna. Przeniosłem 3 numery do innego operatora. Chociaż po tylu latach... żal pozostał.
    A dziś zadzwonił do mnie pracownik salonu Play z Felicity z "zaproszeniem podpisania nowej, atrakcyjnej oferty przedłużeniowej w Play". O dziwo dziś mu już zależało... Nie skorzystałem.

Hardcore Player Awatar czesacz
    Tak to jest, nowy klient to lepszy klient

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów