Wątek: Aktualizacja samsung a5 2017

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 100
    Taka ciekawostka. Soft dla telefonów z wolnej sprzedaży wprowadza obsługę VoLTE w A5 2017 a operator nie raczy nam zaktualizować brandowanego softu, żebyśmy mogli korzystać z usługi. Miejmy nadzieję, że i telefonom z brandem będzie wkrótce dane korzystać z VoLTE.

Podbijam temat. XEO dostało już kilka aktualizacji w tym 28.04.2019 ostatnią a Play olał aktualizacje i ostatnią wypuścił 15.01.2019 r. Nigdy więcej telefonu w Play, chyba że pierwsze co po wyjęciu z pudełka zrobię, to debranding. Jak sobie firma Play wyobraża używanie bankowości mobilnej, płatności itp. z zabezpieczeniami ze stycznia? Serio Play lecicie sobie w kulki jak z tym całym śmiesznym 5G Ready...

Hardcore Player
    Ja jak już biorę telefon Samsung od Play to pierwsze co to zdejmuje brand operatora po wyjściu z salonu Play i mam spokój. Jedyna firma która nie robi problemów w tej kwesti, reszta firm już tak. Także jak chcesz być na bieżąco ze wszystkim to zdejmij brand Play albo we własnym zakresie albo serwie Autoryzowany Samsung za opłatą oczywiście. Jedyny minus to utrata rękojmia od Play a reszta zostaje bez zmian

Mój głos został przeczytany Pojawiła się aktualizacja.
    W żony telefon nie będę ingerował, za dużo ma tam pierdółek jakichś interaktywnych książek itp.
    W swoim S8 pierwszą czynnością po rozpakowaniu było zdjęcie brandu. Serwis w razie czego raczej nie robi problemu.
    Ostatnio edytowane przez topiq ; 07-05-2019 o 10:06

Hardcore Player
    Najlepszy teraz Android 10 świetnie działa, musowo trzeba też mieć poprawki z maja:

Załączone miniatury Załączone miniatury YUGUehi.jpg  
    Ostatnio edytowane przez giaur ; 08-05-2019 o 10:15

Tu muszę pochwalić Play za wydanie nowej wersji z poprawkami bezpieczeństwa z czerwca, chyba nawet szybciej niż na wolny rynek

No Play, XEO i różowi wydają nadal aktualizacje, a Wy co? Chyba za szybko pochwaliłem. Ostatnia Wasza aktualizacja schrzaniła coś z ładowaniem, bo telefon doładowuje się tylko do 89-93% max. Owszem mogę wysłać na gwarancję, ale jak się okaże że to Wasz babol i mi odeślą wraz z rachunkiem za kuriera, to Wam go do zapłaty zaniosę.

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu

Aktualizacja samsung a5 2017

@topiq sam napisałeś. Ładowanie to problem sprzętowy. Możesz spróbować przywrócić ustawienia fabryczne ale to raczej nie pomoże.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Różnie piszą, różnie mówią. W tej chwili testuję telefon po przywróceniu fabryki. Chciałbym jednak spróbować czy aktualizacja nie pomoże, bo najwięcej zużycia miały procesy jądro systemu, Android itp. czyli systemowe. Przywrócenie troszkę pomogło, ale żeby jechać do serwisu muszę mieć wyraźną podstawę. Polskiego ROMu nie wgram, bo w tym telefonie jest problem by ustawić XEO i po wgraniu ustawia się BTU. Ponoć nawet w serwisach po wgraniu oficjalnego polskiego ROMu ludzie otrzymywali CSC BTU.
    Na tę chwilę, XEO ma aktualizację z 1 września - A520FXXSBCSHB
    Heyah i T-Mobile ma A520FXXUBCSH1 również z 1 września
    Nawet PLUS dogonił z aktualizacjami A520FXXSBCSHA z 4 września.
    Orange jedzie na sierpniowej A520FXXUBCSG1
    A Play no cóż, raz zaskakuje na plus a raz rozczarowuje swoim podejściem do klienta i wsparcia sprzedawanych ze swoim brandem urządzeń. A gwarancja się jeszcze nie skończyła. To jak z zasięgiem, w centrum owszem, ale na peryferiach prawie zero, a po zgłoszeniu dostaję kopa w tyłek, że nie mają planów by coś z tym zrobić. Super, może czas poszukać operatora, który nie robi wrażenia tylko w reklamach.

Poprzedniego już nie mogę edytować, więc tylko zostawię wiadomość, że aktualizacja XEO już wniosła zabezpieczenia wrześniowe. Mam nadzieję, że chociaż na tym buildzie Play wrzuci swoją aktualizację. SAMSUNG GALAXY A5 2017 SM-A520F XEO POLAND A520FXXUBCSI1 albo niech na przyszłość nie branduje telefonów, skoro nie zapewnia im aktualizacji nawet w czasie trwającej gwarancji.

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910

Uprawnienia umieszczania postów