Wątek: Aktualizacja samsung a5 2017

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 90
    @XMAREK30 przecież zarówno A5 jak i A3 2017 dostały już Oreo w Rosji, więc aktualizacja już jest w toku. Ja bym jednak nie patrzył na te wpisy opierające się o Turecką stronę, bo tam S7 miał dostać 13 kwietnia, potem 27 a teraz już 18maja a A5 dopiero w maju, teraz przenieśli na czerwiec. A tak jak pisałem już dostały. Co do custom romów, masz XDA albo Android polska i odpowiednie forum tam. I z tego co się orientuję to gustom Romy Oreo na A5 2016 są już.
    Ostatnio edytowane przez Riddick1500 ; 24-04-2018 o 23:01

Panowie, dla Waszej wiadomości Oreo już jest na telefony z wolnej sprzedaży, czyli w wersji XEO. Teraz jedynie czekamy na ruch Play, czy wyjdzie przed szereg i wyda szybciej od innych operatorów, czy będzie marudził nad implementacją własnego logo startowego i aplikacji przez miesiąc lub dłużej.

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez topiq Zobacz posta
    Panowie, dla Waszej wiadomości Oreo już jest na telefony z wolnej sprzedaży, czyli w wersji XEO. Teraz jedynie czekamy na ruch Play, czy wyjdzie przed szereg i wyda szybciej od innych operatorów, czy będzie marudził nad implementacją własnego logo startowego i aplikacji przez miesiąc lub dłużej.
    Masz rację 8.0 jest już a dokładniej od 07.05.2018

https://www.sammobile.com/firmwares/...U4CRD5/218036/

No sam jestem ciekaw czy Play się popiszę i wyda max miesiąc po XEO

Różowy operator już wydał Oreo na nasze urządzenia. Ciekawe kiedy my się doczekamy?

Dla niecierpliwych. Aktualizacja jest juz dostępna

Już jest do pobrania

Jest do pobrania i pomimo wipe'u jest niestety coś z nią nie tak - bardzo wysoko w statystykach baterii jest "Jądro systemu", które mocno drenuje baterię, czego na Nougacie nie było.

Na Samfirm pojawiła się nowa kompilacja Oreo o numerze A520FXXU4CRF1 dla Play. Tym razem zrównali się wersją z XEO i przeskoczyli wszystkie inne sieci. Zaledwie 2 tygodnie po wydaniu wersji dla wolnej sprzedaży. Brawo Play!
    Zapomniałem dodać, że zawiera poprawki bezpieczeństwa z czerwca.
    Ostatnio edytowane przez topiq ; 11-07-2018 o 14:35

Hardcore Player
    To tylko pozostaje się cieszyć z takiego obrotu sprawy, tylko pytanie, jak długo ???

XEO dostaje już drugą aktualizację w tym miesiącu a my wisimy na lipcowej. Dobrze żarło i zdechło? Chyba z ilością aktualizacji 8.0 tylko zieloni dorównują kroku Play :/

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789

Uprawnienia umieszczania postów