Wątek: Aktualizacja samsung a5 2017

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 100

Aktualizacja samsung a5 2017

Odpowiedź z play przynajmniej coś.
    Ostatnio edytowane przez jahu ; 02-09-2017 o 23:02 Powód: Usunięcie załącznika ze względu na dane konsultanta

T-Mobile PL właśnie wypuścił Nougata dla swoich a5 2017.

Składam doniesienie do rzecznika praw konsumenta mające na celu wyegzekwowania należnych aktualizacji oraz to że narażają klientów na ataki ze względu na ich brak pomimo już oficjalnie wydanej.

Hardcore Player
    W Play już drżą ze strachu. Chyba tym postem zachwiałeś Playem w posadach. Podobno pan Marcin Gruszka od rana chodzi jak struty i nawet zapomniał ogolić sie rano jak przyszedł. A teraz chodzi po korytarzach ze wzrokiem wbitym w ziemię
    Ostatnio edytowane przez giaur ; 08-09-2017 o 10:11

Lata mi to czy ktoś się boi i nikogo nie staszę ******** obowiązkiem jest udostępnianie aktualizacji w końcu płacimy abonamenty i jakieś minimum się należy a nie mieć ludzi w ***** i nawet krótkiej informacji udzielić.

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez marceli6 Zobacz posta
    ******** obowiązkiem jest udostępnianie aktualizacji
    Nie, nie jest to żadnym obowiązkiem.

Cytat Zamieszczone przez marceli6 Zobacz posta
    w końcu płacimy abonamenty i jakieś minimum się należy
    To co ci się należy, to masz opisano w umowie, którą podpisałeś. Wszelako, o aktualizacjach w tejże umowie nie ma mowy. Więc, aktualizacje ci sie nie należą.

Jak byś nie wiedział aktualizację wydaje producent dla danego modelu w tym wypadku A5 2017 która została udostępniona,a że play dodaje śmieci które i tak można odinstalować niech dodaje obowiązek jest udostępnić i nie mów co muszą a co nie.Ale poczekam na odpowiedź od rzecznika praw konsumenta i wtedy będziesz mógł komentować @giaur.Następny lizodup operatora.

Hardcore Player
    Play nie ma obowiązku dostarczać ci aktualizacji. I przypominam ci także, że zdjęcie brandu to utrata gwarancji, o tym jasno wypowiadał się rzecznik Samsunga.

Ja nie zdejmuje brandu nic o tym nie piszę czekam cierpliwie a gwarancja to moja rzecz swoją drogą przytocz słowa rzecznika czy aktualizacja się należy czy nie jestem ciekaw czy smartfon ma mieć najnowsze dostępne oprogramowanie czy nie.Poszukaj i przytoczę.

Aktualizacja A5 2017

Witam wszystkich, pisałem zgłoszenie do play z zapytaniem o aktualizacje i właśnie otrzymałem odpowiedz:

"Szanowny Panie,
    Dziękuję za przesłane zgłoszenie.

Kontaktowałam się z działem zajmującym rozwojem urządzeń.

Informuję, że aktualizacja androida 7.0 nougat lub 7.1 nougat nastąpi w ciągu 10 dni."

Pozostało nam cierpliwie czekać, pozdrawiam.

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów