Wątek: Odzyskanie numerów play. Ponowne podłącznie numerów do sieci Witam.

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 70

Odzyskanie numerów play. Ponowne podłącznie numerów do sieci Witam.

Czy jest jakakolwiek szansa na odzyskanie zawieszonego/zablokowanego numeru telefonu? Telefony firmowew zostały odłączone trzy rygodnie temu przez zaległość na koncie, która powstała przez niedopatrzenie nowego pracownika biurowego i do dnia wyłączenia usługi nie byłem świadomy zaistniałej sytuacji. Telefony poza siecią narażają mnie na bardzo duże straty.
    Jestem bardzo dużo w rozjazdach (nie tylko w PL) i nie ma mnie na miejscu.
    Nigdy nie sądziłem, iż któryś z pracowników kiedykolwiek będzie w stanie spowodować dla mnie tak duże problemy i straty.
    W reklamę na te numery zainwestowałem masę pieniędzy i nie wyobrażam sobie ich stracić. Kontaktowałem się z BOK kilkukrotnie, chcąc uzyskać jakąś konstruktywną odpowiedź jednakże każdorazowo syłyszłem i czytałem "nie da się".
    Lecz skoro nomery są dalej w bazie danych play to dlaczego nie mogę ich odzyskać i kontynuować współpracy. Jeżeli wiąże się to z jakimiś kosztami to jestem w stanie je pokryć . Numery mam od 4 lat i są one dla mnie bezcenne.

Z góry dziękuję za zainteresowanie

Zbigniew

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    @Domart telefonu zostały całkiem odłączone od sieci czy tylko nie można z nich dzwonić a odbierać połączenia można ?
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Jahu Dokładnie zostały całkiem odłączone. CZytałem na tym forum że jest możliwość ich przywócenia.

- - - Updated - - -

Nie można z nich dzwonić i nie wyszukują sieci.

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    Witaj, @Domart, w tej sytuacji konieczne jest zarejestrowanie zgłoszenia do Obsługi Klienta, np. na Play24 (jeżeli masz możliwość zalogowania się z innego numeru). Konsultant sprawdzi co da się zrobić i w odpowiedzi ustosunkuje się do sprawy. Nie mogę jednak zagwarantować, że uda się odzyskać numer.

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    W takim razie musiały się nałożyć można powiedzieć 3 faktury niezapłacone czyli 3 miesiące. Po 2 miesiącach blokowane są połączenia wychodzące a dopiero po 3 numery są całkiem blokowane. Można spróbować zrobić zgłoszenie z prośba o reaktywację ale nie mogę zagwarantować że numery zostaną przywrócone.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Pisałem już kikukrotnie na adresy:
    ok@pomocplay.pl
    firma@pomocplay.pl
    jednakże każdorazowo dostawałem informację, iż:
    "nie mamy możliwości ich przywrócenia aby mógł Pan z nich nadal korzystać. Do rozwiązania Umów oraz odłączenia numerów doszło przed końcem okresu zastrzeżonego na jaki zawarł Pan Umowy dlatego może Pan wnioskować o reaktywację Umów i anulowanie not obciążeniowych za ich przedwczesne rozwiązanie. Reaktywacja Umów nie jest niestety tożsama z przywróceniem odłączonych numerów. Przy reaktywacji Umów zawsze przyznajemy nowe numery telefonów."

Nie rozumiem dlaczego nie można ich przywrócić skoro są w bazie play. Pytałem u innych operatorów i tam nie byłobyu żsdnego problemy.
    Naprawdę proszę zróbcie coś.

Pan pisał iż po dwóch miesiącach są blokowane połączenia wychodzące. Właśnie taka sytuacja nie miałą miejsca, cały czas korzystałem z telefonów nieświadomy zagrożenia. Nr zgłoszeń które zgłaszałem wcześniej to m.in. 169354681, 169238190 , 169051718, 168972091.

Proszę zróbcie coś z tym.

- - - Updated - - -

Te telefonty są dla mnie źródłem utrzymania. Jeżeli je stracę to równie dobrze mogę zamknąć działalność tyle zainwestowałem w ich reklamę.

- - - Updated - - -

Widziałem w starszych wątkach że pomagaliście w takich sytuacjach.

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    Jest mi bardzo przykro, że dostałeś taką odpowiedź. Najwidoczniej nie ma możliwości przywrócenia numeru.

Hardcore Player Awatar czesacz
    Kiszka Panie, jakby to były numery na kartę i odłączone przez brak doładowań to dałoby się w ciągu 30 dni przywrócić, a tu twardo nowe dają. Dziwna polityka, ale tak jest od dawna jak nie od zawsze w Play.

Player
    @Domart - bazujemy tutaj na doświadczeniach ludzi i na swoich praktykach "współpracy" z Play.

I tak po ludzku - nie trać energii na użeranie się z Play. Dla swojego spokoju napisz jeszcze jedno zgłoszenie albo reklamację, opisz wszystko i czekaj na odpowiedź, która raczej na pewno będzie dla Ciebie niesatysfakcjonująca.

A energię spożytkuj na tym, jak szybko wypromować czy zareklamować swój nowy numer telefonu, potrzebny Ci w biznesie. Nie trać czasu na Play, moim zdaniem skup się na swojej pracy. Trudno - stało się.

Play nie jest siecią Fair Play; większość ich procedur, zachowań - nie służą ludziom. To system rządzi; wbrew logice i zdroworozsądkowemu myśleniu.

I nie miej pretensji tutaj do obsługi tego forum - oni, jak każdy z nas, czasami mili, czasami mniej ale na prawdę nic nie mogą. Mam tylko cień nadziei, iż pisząc "przykro mi" jest im na prawdę przykro po ludzku, a nie wyuczonym na szkoleniach działaniem, zgodnym z procedurą kontaktu z klientem. Jeżeli się mylę - to nie mas dla nas nadziei, już... ;(

Powodzenia i pozdrawiam,
    Ostatnio edytowane przez zsoi3 ; 06-07-2017 o 06:52

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów