Wątek: Upierdliwość pracowników BOK

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Upierdliwość pracowników BOK

Pracownicy BOK są tak upierdliwi ,że od tygodnia dzień w dzień dzwonią do mnie co godzinę. Pomimo ,że są na czarnej liscie i się nie dodzwonią . Mam u was zaznaczone ,że nie życzę sobie wydzwaniania w celach marketingowych. Więc po jaką cholere wydzwaniacie? Coś takiego zakrawa na nękanie i prosi się o zgłoszenie na policje.

Odbierz i powiedz: "Słucham, tu salon sprzedaży Orange, w czym mogę pomóc?"

Albo: "informuję, że ta rozmowa jest nagrywana, jeśli nie zgadza się Pan/Pani, proszę się rozłączyć!" - to drugie pewniejsze od pierwszego, nie chcą być nagrywani, boją się tego jak diabeł święconej wody. Szybko się rozłączą i raczej nie będą więcej ryzykować pod Twoim numerem.
    Ostatnio edytowane przez Dorotea ; 21-06-2017 o 17:47

Zawsze można powiedzieć że jesteś to jest telefon firmowy a szefa nie ma i nie wiadomo kiedy wróci.

Ja też już mam dość.
    Dzwonią z przeróżnych firm.
    Zastanawia mnie skąd mają moje dane osobowe.
    To bardzo niepokojące.

Cytat Zamieszczone przez Dorotea Zobacz posta
    Odbierz i powiedz: "Słucham, tu salon sprzedaży Orange, w czym mogę pomóc?"

Albo: "informuję, że ta rozmowa jest nagrywana, jeśli nie zgadza się Pan/Pani, proszę się rozłączyć!" - to drugie pewniejsze od pierwszego, nie chcą być nagrywani, boją się tego jak diabeł święconej wody. Szybko się rozłączą i raczej nie będą więcej ryzykować pod Twoim numerem.

Boją się, gdyż nagrywane jest to przez osoby prywatne. Kto wie, co komu do głowy uderzy i w jakim celu to wykorzysta. Nikt nie chce być nagrywany, żeby potem zostać np. prześladowanym - ja rozumiem ich stanowisko i popieram, też bym odmawiała.

Nie rozumiem po co się bawić w kotka i myszkę, zamiast wyjaśnić. Również wcześniej miałam mnóstwo telefonów z ofertami i wystarczyła jedna wizyta, by zrezygnować ze zgód i mam spokój. Najlepiej zgłosić tę sprawę na infolinii lub osobiście. Sprawdzić na koncie jakie są zaznaczone zgody dla 100% pewności, czy w systemie się zgadzają. Można też zmienić numer telefonu kontaktowego na Play24. Jest wiele sposobów. Fakt, trochę gimnastyki

Ramona, niestety to o wiele gorszy problem. Nawet jak w rozmowie pytam się: "Skąd macie Państwo mój numer?", to podają dane do firm, które przekazują innym firmom swoje bazy danych. Ale po nitce do kłębka - dwa razy udało mi się dotrzeć do źródła i usunąć dane, uf...
    Ostatnio edytowane przez Kahlan ; 30-08-2017 o 14:42

Cytat Zamieszczone przez Kahlan Zobacz posta
    Boją się, gdyż nagrywane jest to przez osoby prywatne. Kto wie, co komu do głowy uderzy i w jakim celu to wykorzysta. Nikt nie chce być nagrywany, żeby potem zostać np. prześladowanym - ja rozumiem ich stanowisko i popieram, też bym odmawiała.
    Konsultant o uczciwych zamiarach nie ma się czego bać. Reprezentuje przede wszystkim firmę. Do czego niby można wykorzystać rozmowę z klientem dotyczącą np. ustaleń umowy? Do prześladowań?! To niedorzeczne.

- - - Updated - - -

Ostatnio napastowano mnie ze znanego banku, jakieś oferty kredytów. Na pytanie o zgodę na nagrywanie konsultant zgodził się. A pracownicy Play z reguły odmawiają. Sami nagrywają, ale drugiej stronie nie pozwalają. To daje do myślenia.

U mnie po dodaniu do czarnej listy i gdy ich od razu rozłączało na starcie, to poddali się dopiero po 2 tygodniach codziennego dzwonienia po około 2 razy(!).
    Ostatnio edytowane przez Astis ; 31-08-2017 o 10:18

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez Astis Zobacz posta
    U mnie po dodaniu do czarnej listy i gdy ich od razu rozłączało na starcie, to poddali się dopiero po 2 tygodniach codziennego dzwonienia po około 2 razy(!).
    To jeszcze nic. Konsultanci pewnej innej firmy nie poddali się nawet po 2 latach. Tylko robią sobie przerwy na miesiąc -dwa. Potem znów od początku, dzwonią nieraz nawet po 18-19 wieczorem. Więc nie bądź taki pewny, że poddali się w twoim przypadku. Może to być jedynie przerwa.
    Ostatnio edytowane przez giaur ; 31-08-2017 o 10:44

I tak pewnie im automat wybiera numer, a nie sami się poddają.

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez Aszek Zobacz posta
    I tak pewnie im automat wybiera numer, a nie sami się poddają.
    No pewnie że automat. Oni siedzą z słuchawkami przed komputerem i czekają na automatyczne nawiązanie połączenia, jak zobaczą na ekranie że połączenie nawiązane, to zaczynają paplać, na tym ich praca polega.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów