Wątek: Pytanko o internet w Roamingu.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
    Player Awatar V4NzI
    Cytat Zamieszczone przez xaviero Zobacz posta
    Przydzielone środki są na numerze głównym (Karcie do internetu) możesz korzystać z nich ale za wyjątkiem karty do internetu, na zasadzie współdzielenia.
    Środki 0,03 GB pokazują się po wysłaniu SMSa z numeru podporządkowanego.
    Czyli jak mogę z nich korzystać za granicą? Na której karcie w końcu?

Mod Hardcore Player Awatar xaviero
    To jak tak samo jak w kraju.
    Posiadasz Pakiet współdzielony (Na Karcie z Umową Główną) i Pakiet Smartfon (na Karcie z Umową podporządkowaną)
    Karty do telefonu mogą korzystać z Pakietu współdzielonego, tak samo jest z limitem w roamingu EU, różnica jest tylko w wielkości tego limitu w odróżnieniu do środków w ramach Pakietu w Kraju.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Player Awatar V4NzI
    To może inaczej, w jaki sposób mogę sprawdzić dostępne środki?

Mod Hardcore Player Awatar xaviero
    Jeżeli chodzi o bieżące użycie lub ile pozostało nie ma takiej możliwości oprócz Billingu w Play24.
    Jeżeli chcesz zobaczyć ile przysługuje limitu transmisji w roamingu UE w ramach limitu współdzielonego, wyślij z Karty do Internetu SMS o treści R na numer 115

Player Awatar V4NzI
    Jeżeli chodzi o bieżące użycie lub ile pozostało nie ma takiej możliwości oprócz Billingu w Play24.
    Jeżeli chcesz zobaczyć ile przysługuje limitu transmisji w roamingu UE w ramach limitu współdzielonego, wyślij z Karty do Internetu SMS o treści R na numer 115
    ok
    Ostatnio edytowane przez V4NzI ; 21-06-2017 o 23:28

...
    Z tym, że ten billing jest opóźniony standardowo o ok. 24 godziny a czasami nawet o 4-5 dni jak było ostatnio chociaż nie na wszystkich numerach na tym samym koncie Play24. Bardzo rzadko ale bywa czasami on praktycznie aktualny.
    Ostatnio edytowane przez dizmar ; 22-06-2017 o 07:27

Wczoraj wieczorem połączenia w billingu były praktycznie na bieżąco a dzisiaj części ostatnich wczorajszych połaczeń głosowych i internetowych już nie ma. Pojawią się zapewne po paru godzinach albo jutro. Tak wiarygodny jest billing. Najbardziej wiarygodny jest licznik w telefonie odpowiednio ustawiony. Na billing Play nie ma co liczyć.
    Ostatnio edytowane przez dizmar ; 22-06-2017 o 08:09

To prawda, są opóźnienia.

Player Awatar V4NzI
    Jeszcze raz ja, patrzyłem na karcie od internetu i nie mogę wysłać z niej sms'a, niepowodzenie.

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Karty do Internetu w większości ofert mają blokadę wysyłania oraz odbioru SMS-ów.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów