Wątek: Budowa nadajnika

Strona 25 z 32 PierwszyPierwszy ... 152324252627 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 314
    Player
    Cytat Zamieszczone przez jahu Zobacz posta
    @kuba_bed
    LDW3314 – wybudowanie to jedno, cała seria pozwoleń to drugie. Powinna zostać uruchomiona za około półtora miesiąca.

Łódź, ul. Skrajna – nie ma daty uruchomienia.
    LDW3314 - super! Ciekawi mnie czym będzie potem świeciła, bo pozwolenie na budowę zakładało tylko U900 i L800. Znając Play to jeśli na początku nie ruszy więcej pasm to potem i tak któreś dodatkowe się pojawią za kilka miesięcy

Skrajna - szkoda, chociaż tam jakieś dziwne akcje się dzieją -,-'

Wiadomo kiedy zostanie uruchomiona wieża NWS7002 w miejscowości Krużlowa Wyżna? Widać że już stoi

Kiedy zostanie odpalona LOD1228, Łódź ,Okólna 47? Masz stoi, pozwolenie UKE jest. Ogólnie to mój rejon, inwestycja super szybka. Wystąpienie o pozwolenie w UM pod koniec czerwca 2018, zgoda z końcem sierpnia. Prace przy budowie jakoś w styczniu, szybko postawiony więc pora na uruchomienie i wpis Rzecznika na Blogu że są takie lokalizacje gdzie inwestycja 60 m maszt możliwa w ciągu 9-10m-cy . Szkoda ze tak nie jest w wielu innych lokalizacjach gdzie motłoch protestuje do upadłego.

Player
    Poczekaj, bo może się jeszcze mobilizują do roboty. U mnie już poszło odwołanie do SKO od decyzji o lokalizacji inwestycji celu publicznego (oczywiście teren nie ma planu miejscowego, kto by się tego w Polsce spodziewał...), potem kombinowali coś z unieważnieniem decyzji o udzieleniu pozwolenia na budowę, była telewizja lokalna (TVP3), jakiś artykuł w internecie się nawet pojawił. Nie chwal dnia przed zachodem słońca, bo jeszcze znajdą rozwiązanie żeby działający maszt rozebrać :P

Jakieś ruchy tam robili ale poszło łatwo. Obyś nie był złym prorokiem, masz stoi w polu ale niektórym i to przeszkadza. Stąd moje pytanie kiedy go odpalą.

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu

Budowa nadajnika

@psmech najpóźniej w maju powinna ruszyć.

@cinek1963 wysłałem zapytanie w tej sprawie jak dostanę odpowiedź to dam znać.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu

Budowa nadajnika

@cinek1963 otrzymałem odpowiedź

Stacja powinna ruszyć w tym, ewentualnie przyszłym miesiący.

Z tym takim ekspresem to uwaga taka, że prezydent miasta Łodzi dostał wniosek o lokalizację inwestycji celu publicznego w czerwcu 2017 roku, a prawomocna decyzja była dopiero w kwietniu 2018 roku. I dopiero wtedy zaczęliśmy przygotowywać dokumentację budowlaną…
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Player
    To jest przykład, że trzeba nakłaniać samorządy na plany miejscowe. Wtedy nikogo nawet nie trzeba pytać o jakieś chore decyzje o lokalizacji inwestycji celu publicznego tylko projektanci od razu po przeczytaniu zapisów planu zabierają się za kompletowanie dokumentacji do pozwolenia na budowę... Dziwne, że w Polsce takich prostych rzeczy ułatwiających proces inwestycyjny, nieważne czy tak dużej firmy jak P4 czy zwykłego przysłowiowego Kowalskiego, po prostu się nie widzi...

Dzięki ale to i tak ekspressowe tempo, tak jak pisałem chlubny przykład w tym zalewie protestów i problemów jak np. w Krakowie nie mówiąc o różnych zadupiach gdzie miejscowi blokują budowę BTS-ów mimo że biegają po podwórku z telefonem żeby pogadać. A planu u mnie nigdy nie było i długo nie będzie, przymiarek, studiów do planów przeżyłem już kilka.

Player
    No to pomyśl, że ja w trakcie wydawania jednej(!) takiej decyzji o lokalizacji inwestycji celu publicznego jestem w stanie stworzyć plan miejscowy dla całej okolicy o boku 2 km. No chyba, że pojawią się jakieś przeszkody to powiedzmy że ten termin wydłuży się o pół roku. W ten magiczny sposób projektant dostaje informację w 5 minut i zaczyna robotę, a nie czeka prawie rok na decyzję.
    A co do samej Okólnej to z tego co widzę to pełnomocnik Play najpierw wycofał wniosek, żeby złożyć go ponownie pod koniec czerwca 2017 roku, potem 15 marca 2018 roku je zawieszono i miesiąc później została wydana decyzja. Więc chyba wina nie leży w 100% po stronie urzędu miasta.

Strona 25 z 32 PierwszyPierwszy ... 152324252627 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów