Wątek: Budowa nadajnika

Strona 19 z 40 PierwszyPierwszy ... 9171819202129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 393
    Witam wszystkich to moj pierwszy post na forum
    Mam pytanie odnosnie nadajnika OPO7008 w miejscowości Grabin , maszt z powieszonymi antenami stoi juz od września, kiedy mozna spodziewac sie uruchomienia?

dziekuje za pomoc
    Ostatnio edytowane przez beginner23 ; 08-01-2019 o 09:46

Cytat Zamieszczone przez kuba_bed Zobacz posta
    Wykonali decyzję SKO o ponownym ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego. Co prawda decyzji jeszcze nie ma, ale jest już projekt, z którym można się zapoznać. Jesteśmy bliżej rozwiązania sprawy - oby tym razem pozytywnie.
    http://www.bip.ires.pl/gfx/debowiec/.../rg15_2019.pdf
    Kolejna decyzja
    Co teraz?

Player
    Czekamy czy znowu ktoś nie wpadnie na "genialny" pomysł zrobienia jakiegoś odwołania od decyzji...

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    @beginner23 powinna ruszyć w drugim kwartale tego roku.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

@jahu powiedz mi proszę na kiedy jest przewidywany termin uruchomienia stacji LUK4480B?

@wójcio_pafcio powinien zostać uruchomiony w wakacje.

Bel1014

Witam. Kiedy można spodziewać się sygnału z tego nadajnika? BEL1014 (Ul. Radomszczańska 15 Bełchatów)
    Maszt postawiony w listopadzie, od grudnia (prawdopodobnie on) zakłóca sieć i na chwilę obecną zasięg albo jest minimalny albo nie ma go wcale. Na beta.btsearch.pl nie ma żadnych informacji na jego temat. Na początku grudnia pytając się monterów anten zapytawszy się kiedy będzie funkcjonować zapewnili mnie że do świąt(w zamyśle Bożego Narodzenia) Ale teraz widzę że jednak to chyba chodziło o wielkanocne... Mam nadzieję że w kwietniu nie zacznę myśleć czy faktycznie chodziło o tegoroczne święta. Można prosić o jakieś informacje w tej sprawie? Bo pytając się w obu salonach play w Bełchatowie nikt nie miał pojęcia że taki nadajnik w ogóle istnieje, a istnieje, stoi, świeci się i już od miesiąca żadnych pracowników P4 przy nim nie widziałem a jeżdżę obok niego przynajmniej 4 razy dziennie.
    Szczególnie ważne jest to dla mnie bo mam właśnie telefon z play i znajduję się w odległości 3 km od niego. W nim jedyna szansa aby móc korzystać w ogóle z telefonii komórkowej w mojej miejscowości bo dotychczas łapało mi z TM lub O zasięg z nadajników oddalonych o 6 lub 7 km, ale zasięg wtedy był. A teraz nawet tego nie ma.
    Jeśli będzie sprawny to bardzo chętnie podpiszę umowę na internet LTE bo akurat obecna umowa u innego operatora kończy mi się w sierpniu. Oby do tego czasu było wszystko ok
    Ostatnio edytowane przez Honduras ; 24-01-2019 o 12:12

@Honduras stacja działa od 12.12.2018 w pasmach UMTS 900 I UMTS 2100 powstałe pasma w technologii LTE powinny się pojawić w ciągu kilku miesięcy.

Niestety podejrzewałem że działa... i tym samym nie działa.

Cytat Zamieszczone przez jahu Zobacz posta
    stacja działa od 12.12.2018 w pasmach UMTS 900 I UMTS 2100
    To w takim razie trzeba ją skalibrować (mam nadzieje że jeszcze jest to w trakcie realizacji) Bo aktualnie ona przeszkadza aniżeli pomogła. Muszę to jeszcze gdzieś konkretnie zgłaszać, czy wystarczy że tutaj to piszę a kalibracja będzie należycie wykonana? Bo teraz zasięg jest nieporozumieniem, mimo że jest to najbliższy BTS i jest oddalony 2,7 - 2,8km (sprawdzane z dachu - widzę nadajnik) zasięg albo łapie mi z oddalonego o 6km nadajnika T-mobile (którego z resztą nie widzę bo jest za wzniesieniem) albo zasięgu nie ma wcale. To samo jest na rożnych urządzeniach. Karta SIM byla wymieniana na nową w punkcie Play na początku stycznia, bo było takie podejrzenie że może być uszkodzona. Wymiana nie przyniosła żadnych zmian. Dodam że urządzenia nie miały zmienianej konfiguracji i jeszcze w listopadzie zasięg był dobry (2G blisko 50-75% pokrycia całego domu i 3G załapywało na Iwszym piętrze) A tak bardzo liczyłem że i to się poprawi i będzie można korzystać z 3g w większej części domu lub na podwórku. Teraz niestety albo będę zmuszony zmienić operatora albo zakupić wzmacniacz GSM - co w dłuższej perspektywie nie jest dla mnie korzystnym rozwiązaniem.
    Tak w ogóle to jak sprawdzić w interencie czy jest ten nadajnik aktywny? Skoro jak widać beta.btsearch nie jest wystarczającym źrodłem informacji na ten temat.
    Ostatnio edytowane przez Honduras ; 27-01-2019 o 19:14

@Honduras technicy weryfikują cały czas działanie stacji szczególnie nowych zaraz po uruchomieniu. Warto jednak zgłosić sprawę np. przez play24.

Strona 19 z 40 PierwszyPierwszy ... 9171819202129 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów